<
Сергій Мартинюк

Мене молодого страшенно заряджали люди, які приїхали щось розповісти і, які всупереч усім обставинам, чогось досягли у житті

17:06 | 8.11.2022 / Погляд / , , /
130
/ Коментарі відсутні

Про це спікер проєкту «Нові ідеї для нових громад», лідер гурту «Фіолет», автор та письменник, громадський активіст, засновник і артдиректор фестивалю українського духу «Бандерштат»  Сергій «Колос» Мартинюк розповів учасникам проєкту.

Питання реалізації молоді, пошуку умовного дозвілля, реалізація поза навчальними закладами – вони завжди є актуальними.

Подібні проєкти, як «Нові ідеї для нових громад», спрямовані на те, аби молодь, особливо, в сьогоднішніх реаліях, проживаючи цей травматичний період, турувала собі шляхи в якесь повоєнне майбутнє.

Це не значить, якщо в країні війна, що молодь має позбутися всіляких можливостей до розвитку та сидіти склавши руки. Ні. Розвиток має бути завжди і українська молодь, яка також буде включатися в процес відбудови країни, повинна мати ідеї, мотивацію і знати та вміти, як ці ідеї втілити.

Молоді люди вже помаленьку мають визначитися з якимись майбутніми активностями, в яких їм цікаво, де вони себе бачать. Можливо, це буде громадська діяльність, можливо – це будуть проєкти в місцевому самоврядуванні або щось інше.

Саме такі проєкти спрямовані на те, щоби об’єднати цю молодь, дати якісь напрямні, поділитися кейсами, розповісти про помилки і показати напрямок.

Мені дуже цікаво поспілкуватися з учасниками, поділитися з ними тим, що допоможе реалізувати якісь проєкти.

У свій час такі тренінги, активності, зустрічі мені дуже допомагали. Мене не так заряджали якісь практичні поради, а просто люди, які всупереч усім обставинам чогось досягли. Це мене страшенно заряджало – просто факт спілкування з такими людьми.

Зазначимо, що проєкт “Нові ідеї для нових громад” реалізується Агенцією регіонального розвитку Прибужжя в рамках програми Мріємо та діємо

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Олена Владика
18.05.2023
19-го травня важливий день, він покаже що для володимирських депутатів важливіше – власні принципи, чи благополуччя ...
Жанна Білоцька
23.04.2023
Рідко закидаю робочу інформацію, але ту, яку вважаю важливою, ставлю на сторінку. Йдеться про особистий кабінет ...
Ганна Доскоч
16.04.2023
Дуже скоро Україна відзначатиме Дні Європи. На словах ми наближаємося до європейських цінностей, а на ділі – ...
Зосим Колбун
14.04.2023
Як у Нововолинську «боролися» з комуністичним символами та свободою слова за часів мерства Сапожнікова та що не ...
Анастасія Азанова
23.03.2023
Я вважаю, що головне завдання школи «Підприємець з нуля» – навчити людей, як згідно з законодавством, прозоро та чесно ...