<
Михайло Регешук

Майбутнє Нововолинська – це комфортне місто для життя, яке сповнене можливостей для розвитку та дозвілля для молоді

16:25 | 5.03.2023 / Погляд / , /
515
/ Коментарі відсутні

Я знаю, що майбутнє Нововолинська – це комфортне місто для життя, яке сповнене можливостей для розвитку та дозвілля, бо я працюю над тим, щоб це справдилося, разом з молоддю, яка також вірить в це та творить ці зміни.

Створена під час стратсесії в рамках проєкту “Нові ідеї для нових громад” дорожня карта допоможе нам реалізовувати ці зміни. Я би не назвав карту планом, який буде 100% втілюватись, але це вже візуалізація змін. Молодь, яка брала участь у навчанні, хоче творити ці зміни. Це надихає.

Найбільший ефект від роботи над дорожньою картою, на мою думку, – це розуміння молоддю можливості творити зміни в нашій громаді. Бо якщо молодь не буде розуміти, що вона здатна щось тут змінювати, якщо не буде бачити можливостей саморозвитку та реалізації, то вона просто буде виїжджати з міста та не працювати над його трансформацією.

Молодіжну раду у Нововолинську створено. Це консультативно-дорадчий орган, який є містком комунікації та співпраці молоді та влади. Команда молодіжної ради вже визначила вектори роботи та буде розвивати громаду в напрямках: урбаністика, шкільне та студентське самоврядування, робота з молоддю з сіл та смт, неформальна освіта та дозвілля, залучення фінансів на розвиток молоді та ін. Робота молодіжної ради кипить, тому скоро в місті з’явиться ще більше можливостей для нас”.

Нагадаємо, що проєкт “Нові ідеї для нових громад” реалізується Агенцією регіонального розвитку Прибужжя в рамках програми Мріємо та діємо

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Анастасія Азанова
23.03.2023
Я вважаю, що головне завдання школи «Підприємець з нуля» – навчити людей, як згідно з законодавством, прозоро та чесно ...
Кіра Нізамієва
19.03.2023
Брала участь у проєкті «Нові ідеї для нових громад» на всіх етапах: відвідувала триденний табір, спільно з іншими ...
Алла Лісова
19.03.2023
За 11 місяців 2022 року з України виїхало загалом понад 14,5 мільйона українців, з яких 11, 7 мільйона – до країн Євросоюзу. ...
Вікторія Смолярчук
10.03.2023
Вікторія Смолярчук, учасниця проєкту «Нові ідеї для нових громад» від Володимирської громади: «Спільно з такими ж ...