<
Михайло Регешук

Майбутнє Нововолинська – це комфортне місто для життя, яке сповнене можливостей для розвитку та дозвілля для молоді

16:25 | 5.03.2023 / Погляд / , /
537
/ Коментарі відсутні

Я знаю, що майбутнє Нововолинська – це комфортне місто для життя, яке сповнене можливостей для розвитку та дозвілля, бо я працюю над тим, щоб це справдилося, разом з молоддю, яка також вірить в це та творить ці зміни.

Створена під час стратсесії в рамках проєкту “Нові ідеї для нових громад” дорожня карта допоможе нам реалізовувати ці зміни. Я би не назвав карту планом, який буде 100% втілюватись, але це вже візуалізація змін. Молодь, яка брала участь у навчанні, хоче творити ці зміни. Це надихає.

Найбільший ефект від роботи над дорожньою картою, на мою думку, – це розуміння молоддю можливості творити зміни в нашій громаді. Бо якщо молодь не буде розуміти, що вона здатна щось тут змінювати, якщо не буде бачити можливостей саморозвитку та реалізації, то вона просто буде виїжджати з міста та не працювати над його трансформацією.

Молодіжну раду у Нововолинську створено. Це консультативно-дорадчий орган, який є містком комунікації та співпраці молоді та влади. Команда молодіжної ради вже визначила вектори роботи та буде розвивати громаду в напрямках: урбаністика, шкільне та студентське самоврядування, робота з молоддю з сіл та смт, неформальна освіта та дозвілля, залучення фінансів на розвиток молоді та ін. Робота молодіжної ради кипить, тому скоро в місті з’явиться ще більше можливостей для нас”.

Нагадаємо, що проєкт “Нові ідеї для нових громад” реалізується Агенцією регіонального розвитку Прибужжя в рамках програми Мріємо та діємо.
Програма “Мріємо та діємо” впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Олексій Біянов
29.09.2023
Сьогодні опинився у дуже цікавій ситуації, коли у маршрутці не зміг оплатити проїзд карткою, бо валідатор (прилад, що ...
Катерина Юрчук
28.09.2023
Відвідала зустрічі Клубу культурних менеджерів, бо для мене, як для директора дитячої художньої школи, який є менеджером ...
Ігор Пальонка
20.09.2023
Хочу висловити свою підтримку колегам з десятків громад України, а також Асоціації міст України, які закликають ...
Руслана Порицька
15.09.2023
Ці речі, ніби, абстрактні, але, водночас, дуже важливі. По-перше: щоб будувати команду, потрібно на ціннісному рівні шукати ...
Волонтери БО «Укриття-Нововолинськ»
14.09.2023
Фейсбук запитує, що у нас на думці…Якщо відверто, то все непросто, з однієї сторони ти стараєшся, щоб допомогти, а у ...