Хто буде відповідати за знищену алею?

12:27 | 10.04.2019 / Джерело / Рубрика: Погляд / 1 коментар

Важкий день минає, а неприємний осад, зіпсований настрій надовго. Безкарність та байдужість посадовців вражає…

Восени минулого року жителями вулиці Київської за власною ініціативою та коштом було висаджено алею низькорослими рослинами. На місці стихійного смітника та будівельного сміття місцевого Хлібзаводу.

Вранці я був свідком, як бригада з місцевого РЕСу нищить цю молоду алею. Я зупинився, попередив якщо через 15 хвилин не відновлять, я буду вимушений звернутися до поліції. Терміново поїхав до міської ради з’ясувати чи видавався дозвіл на знищення дерев. Начальник ЖКГ повідомив, що дозвіл не видавався. Коли ми приїхали на вулицю вже нікого небуло, а рослини усі знищені.

Очікував наряд поліції через кілька хвилин з’явися начальник РЕСу який викликав поліцію. Далі були емоції я все сказав, що думаю по цій події . Начальник РЕСу відповів, що у них є дозвіл який самі собі написали бо десь там можливо є кабель.

На моє зауваження, що земля належить громаді, податки за використання мереж РЕС не платить, тобто не має жодних застережень, на якій відсутні будь-які вказівники, застереження, до цього ж там росли старі дерева та був стихійний смітник.

Поліція теж наполягала від керівництва РЕСу показати документ де саме кабель і чому знищили усі рослини на ділянці понад сорок метрів, де будуть проводитись роботи по ремонту, на що отримали дивну відповідь, кабель десь тут повинен бути. А роботи по ремонту взагалі проводились в іншому місці у приватному дворі.

Чим завинили рослини, кому вони заважали поліція поїхала з’ясовувати до райвіділку. Я зрозумів, що я нічого не зрозумів – хто буде відповідати за завдану матеріальну та моральну шкоду жителям міста ???

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»
Вайбер
1 коментар
  1. а хто буде відповідати пане Радкевич за проголосовані вами рішення на сесіях міської ради , в результаті чого міська громада втратила сотні, а може мільйони гривень ???

Додати коментар


Українсько-Польський конфлікт: Пам’ять – Скорбота – Єднання…
Волинська трагедія – один із кривавих епізодів часів Другої світової війни. 11 липня цього року минає 76-та річниця відтоді, як на землях Волині пролилася кров двох ...
«Зниження тарифів – болюча тема»: нова влада розробила комплексний план
Хочу вибачитися за невдалу фразу про те, що «Зеленський жартував про зниження тарифів». Насправді він уже двічі скликав нараду з цього питання, розроблено поступовий план ...
Ситуація із заборгованістю по заробітній платі на державних шахтах становиться критичною і на Заході
Ситуація із заборгованістю по заробітній платі на державних вугільних підприємствах становиться критичною і на Заході, і на Сході. Шахтарі ДП «Львіввугілля» продовжують ...
Про вклад нардепів у розвиток Нововолинська
Невеличкий екскурс нардепською історією Нововолинська.  Свідерський, Лук’яненко, Діброва, Слабенко, Мельник, Гузь  Комусь із вас ці прізвища скажуть дуже мало, комусь ...
Європейський вектор розвитку, як цілющий засіб від «косоокості»
Росія виношує плани щодо знищення України, однак не усвідомлює, що все це бумерангом повернеться до неї. Вперше за кілька століть боротьби за власну державність Україна ...