Хто буде відповідати за знищену алею?

12:27 | 10.04.2019 / Джерело / Рубрика: Погляд / 1 коментар

Важкий день минає, а неприємний осад, зіпсований настрій надовго. Безкарність та байдужість посадовців вражає…

Восени минулого року жителями вулиці Київської за власною ініціативою та коштом було висаджено алею низькорослими рослинами. На місці стихійного смітника та будівельного сміття місцевого Хлібзаводу.

Вранці я був свідком, як бригада з місцевого РЕСу нищить цю молоду алею. Я зупинився, попередив якщо через 15 хвилин не відновлять, я буду вимушений звернутися до поліції. Терміново поїхав до міської ради з’ясувати чи видавався дозвіл на знищення дерев. Начальник ЖКГ повідомив, що дозвіл не видавався. Коли ми приїхали на вулицю вже нікого небуло, а рослини усі знищені.

Очікував наряд поліції через кілька хвилин з’явися начальник РЕСу який викликав поліцію. Далі були емоції я все сказав, що думаю по цій події . Начальник РЕСу відповів, що у них є дозвіл який самі собі написали бо десь там можливо є кабель.

На моє зауваження, що земля належить громаді, податки за використання мереж РЕС не платить, тобто не має жодних застережень, на якій відсутні будь-які вказівники, застереження, до цього ж там росли старі дерева та був стихійний смітник.

Поліція теж наполягала від керівництва РЕСу показати документ де саме кабель і чому знищили усі рослини на ділянці понад сорок метрів, де будуть проводитись роботи по ремонту, на що отримали дивну відповідь, кабель десь тут повинен бути. А роботи по ремонту взагалі проводились в іншому місці у приватному дворі.

Чим завинили рослини, кому вони заважали поліція поїхала з’ясовувати до райвіділку. Я зрозумів, що я нічого не зрозумів – хто буде відповідати за завдану матеріальну та моральну шкоду жителям міста ???

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»
Вайбер
1 коментар
  1. а хто буде відповідати пане Радкевич за проголосовані вами рішення на сесіях міської ради , в результаті чого міська громада втратила сотні, а може мільйони гривень ???

Додати коментар


Повертатись задом? Що в голові має бути, коли перед тобою стоїть 60 тисяч людей, які хочуть побачити твої страждання?
Подивився дебати і дуже вражений вибаченням перед родинами, які втратили на невизнаній війні близьких. Повертатись задом? – що в голові має бути, коли перед тобою стоїть 60 ...
Прийоми громадян як ефективна та дієва форма роботи з виборцями
Я депутат Нововолинської міської ради. Кажуть, що активний. Намагаюсь не  пропускати  комісій, днів депутата і сесій, не цураюсь громадських слухань. А ще – один з небагатьох, ...
На відбудову Собору в Парижі пожертувавали 700 млн євро, наші ж «крупняки» не змогли домовитись
На відбудову Собору Паризької Богоматері протягом 24 годин після пожежі різні донори пообіцяли пожертвувати понад 700 мільйонів євро. Наші ж олігархи, у період війни в Україні, ...
Пане Президенте! Даю Вам 24 години…
Користуючись своїми повноваженнями, Ви звільняєте голів як районних так і обласних адміністрацій, називаючи їх «політичними фігурами». Дозволю собі Вас процитувати: ...
Хто буде відповідати за знищену алею?
Важкий день минає, а неприємний осад, зіпсований настрій надовго. Безкарність та байдужість посадовців вражає… Восени минулого року жителями вулиці Київської за власною ...