Хто буде відповідати за знищену алею?

12:27 | 10.04.2019 / Джерело / Рубрика: Погляд / 1 коментар

Важкий день минає, а неприємний осад, зіпсований настрій надовго. Безкарність та байдужість посадовців вражає…

Восени минулого року жителями вулиці Київської за власною ініціативою та коштом було висаджено алею низькорослими рослинами. На місці стихійного смітника та будівельного сміття місцевого Хлібзаводу.

Вранці я був свідком, як бригада з місцевого РЕСу нищить цю молоду алею. Я зупинився, попередив якщо через 15 хвилин не відновлять, я буду вимушений звернутися до поліції. Терміново поїхав до міської ради з’ясувати чи видавався дозвіл на знищення дерев. Начальник ЖКГ повідомив, що дозвіл не видавався. Коли ми приїхали на вулицю вже нікого небуло, а рослини усі знищені.

Очікував наряд поліції через кілька хвилин з’явися начальник РЕСу який викликав поліцію. Далі були емоції я все сказав, що думаю по цій події . Начальник РЕСу відповів, що у них є дозвіл який самі собі написали бо десь там можливо є кабель.

На моє зауваження, що земля належить громаді, податки за використання мереж РЕС не платить, тобто не має жодних застережень, на якій відсутні будь-які вказівники, застереження, до цього ж там росли старі дерева та був стихійний смітник.

Поліція теж наполягала від керівництва РЕСу показати документ де саме кабель і чому знищили усі рослини на ділянці понад сорок метрів, де будуть проводитись роботи по ремонту, на що отримали дивну відповідь, кабель десь тут повинен бути. А роботи по ремонту взагалі проводились в іншому місці у приватному дворі.

Чим завинили рослини, кому вони заважали поліція поїхала з’ясовувати до райвіділку. Я зрозумів, що я нічого не зрозумів – хто буде відповідати за завдану матеріальну та моральну шкоду жителям міста ???

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»
Вайбер
1 коментар
  1. а хто буде відповідати пане Радкевич за проголосовані вами рішення на сесіях міської ради , в результаті чого міська громада втратила сотні, а може мільйони гривень ???

Додати коментар


У мене виявили злоякісну пухлину. Починаю боротися і закликаю жінок бути уважними до себе
Спочатку я піймала себе на бажанні закритися, нікому не розповідати про хворобу, але згодом зрозуміла, що ми мусимо змінити ставлення до онкохворих у суспільстві та закликаю ...
Хто може посприяти, щоб знову запрацював кіоск біля хлібозаводу в Нововолинську?
Велике прохання! На території Нововолинського хлібозаводу працював продуктовий кіоск. Жителі навколишніх вулиць, а з них у приватному секторі більшість пенсіонери і люди ...
Люди, припиніть поширювати ганебну інформацію щодо обміління Світязя
Звертаюся до всіх, хто подібно робить, або поширює ганебну інформацію понад 2-3 місяці щодо обміління озер. Люди припиніть так чинити, ви не покращите ситуацію публікуючи на ...
Штат районних державних адміністрацій треба скоротити на понад 18 тисяч позицій
Рішення про скорочення було непростим, але необхідним. Ми маємо суттєво підвищити ефективність роботи державних органів і спробуємо добитись, щоб 18 499 службовців РДА, які ...
У разі невиконання прем’єром обіцянок, акції протесту гірників будуть неминучі
Сподіваюся, що прем’єр- міністр України дотримається обіцяного, і ми спільними зусиллями зможемо стабілізувати ситуацію у вугільній галузі. АЛЕ. У разі невиконання паном ...