Хто буде відповідати за знищену алею?

12:27 | 10.04.2019 / Джерело / Рубрика: Погляд / 1 коментар

Важкий день минає, а неприємний осад, зіпсований настрій надовго. Безкарність та байдужість посадовців вражає…

Восени минулого року жителями вулиці Київської за власною ініціативою та коштом було висаджено алею низькорослими рослинами. На місці стихійного смітника та будівельного сміття місцевого Хлібзаводу.

Вранці я був свідком, як бригада з місцевого РЕСу нищить цю молоду алею. Я зупинився, попередив якщо через 15 хвилин не відновлять, я буду вимушений звернутися до поліції. Терміново поїхав до міської ради з’ясувати чи видавався дозвіл на знищення дерев. Начальник ЖКГ повідомив, що дозвіл не видавався. Коли ми приїхали на вулицю вже нікого небуло, а рослини усі знищені.

Очікував наряд поліції через кілька хвилин з’явися начальник РЕСу який викликав поліцію. Далі були емоції я все сказав, що думаю по цій події . Начальник РЕСу відповів, що у них є дозвіл який самі собі написали бо десь там можливо є кабель.

На моє зауваження, що земля належить громаді, податки за використання мереж РЕС не платить, тобто не має жодних застережень, на якій відсутні будь-які вказівники, застереження, до цього ж там росли старі дерева та був стихійний смітник.

Поліція теж наполягала від керівництва РЕСу показати документ де саме кабель і чому знищили усі рослини на ділянці понад сорок метрів, де будуть проводитись роботи по ремонту, на що отримали дивну відповідь, кабель десь тут повинен бути. А роботи по ремонту взагалі проводились в іншому місці у приватному дворі.

Чим завинили рослини, кому вони заважали поліція поїхала з’ясовувати до райвіділку. Я зрозумів, що я нічого не зрозумів – хто буде відповідати за завдану матеріальну та моральну шкоду жителям міста ???

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»
Вайбер
1 коментар
  1. а хто буде відповідати пане Радкевич за проголосовані вами рішення на сесіях міської ради , в результаті чого міська громада втратила сотні, а може мільйони гривень ???

Додати коментар


Хочеш круту нашу брендову футболку або ж своє горнятко? Виконуй умови та підтримай наш проєкт
Екологічний проєкт #своє горнятко став переможцем грантів. Ми з командою Молодіжний центр “Нові крила” доводимо важливість всіх кроків, навіть маленьких, для ...
Жінка – як вино – з кожним роком стає кращою
З віком жінка стає кращою, гарнішою та витриманішою. Не усім це вдається, як і не кожне гроно винограду може стати хорошим напоєм. Тому ми підготували для вас правила для ...
Тільки відкриті списки! Іншого допустити не маємо права!
Без сумніву проголосував “за” в питанні зняття депутатської недоторканості, як і голосував щоразу у минулому скликанні. Але мовчати, коли чинна монокоаліція прагне ...
Головна проблема – це практично відсутність велоструктури в Нововолинську
Приємно почуватися ваговим велосипедистом на шосе поряд з автотранспортом! Чому б не зробити цю приємність буденню? Велопарковка, яку облаштували в гімназії, поки що не ...
Міська влада бездіє: ми, як активна громада, маємо самі вирішувати питання якості повітря у Нововолинську
Прочитавши відповідь Нововолинської міської ради на звернення щодо забруднення атмосферного повітря в місті, я зрозумів, що вони залишилися на рівні розвитку далеких 80-х. ...