Фейк: більше 350 генералів в ЗСУ, а в Америці їх 40

14:19 | 9.01.2020 / Рубрика: Погляд / 3 коментарі

Як правило на цьому все і закінчується. Така армія і генералів тільки 40, а в нас під чотири сотні… Давайте розберемось як є насправді в цьому грішному світі.

Генералів в Українських збройних силах в районі 110 осіб у різних генеральських званнях. Але це ж не 350 як ми бачимо! Натомість у США за офіційними даними сайту міністерства оборони цієї країни майже 900 генералів.

Так звідки ж взялась тоді цифра – що в них 40 генералів? Правильно в них і є реально 39 осіб у звані «Генерал»! Розбіжність як завжди полягає у нашій властивості – «почув де дзвін, але не знаю де він». Система їхніх військових звань генералітету відрізняється «трішки» від наших ЗСУ.  Тому давайте трішки проведемо виховання у деяких знаннях по цій темі.

Структура вищого офіцерського складу (генералітету) у США виглядає так: найнижчий серед генеральських звань – бригадний генерал (військовий ідентифікатор армії США О-7), далі генерал-майор (О-8), генерал-лейтенант (О-9), ну і власне генерал (О-10).  Спеціальне звання «Генерал армії» присвоюється генералу який безпосередньо командує усією Армією США під час війни (аналог європейського звання «Фельдмаршал»). Є ще звання у американців «Генерал Армій» – але здається воно присвоювалось усього 2 рази за всю військову історію США.

Так от 39 осіб – це якраз у звані ГЕНЕРАЛ (ідентифікатор О-10). Ну і, до речі, це вже дуже-дуже вагомі політичні фігури у США.

Отже, загальна кількість генералів, усіх категорій та родів військ у американській армії, є такою: сухопутні війська – 319 різноманітних генералів, у ВПС (авіація) їх – 277, військово-морський флот США має – 217 (флотських генералів\адміралів), корпус морської піхоти (у США це окремий вид збройних сил) має усього – 83 генерала різних категорій.

Отож, плутанина виникла через те, що люди, які мають лише «поверхневе уявлення» по якійсь тематиці, починають давати свою «високопрофесійну експертно-аналітичну» думку усім під ряд: сусідам, родичам, колегам по роботі, друзям… цим самим самі розповсюджуючи «сенсаційні фейки».

Тому в нас зовсім не «генеральська армія», на відміну від США, де є майже 900 осіб у різних генеральських званнях. 

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»
Вайбер
3 коментарі
 1. Але хлопець веселий! Знайшов ,що порівнювати. ЗС ядерно супердержави США та нашої маленької неньки. Ну, справжній квартал 95, ейбо!

  • Ну я цей “веселий хлопець”, дам роз”яснення (згідно нікнейма) даному уСерУ і його коментарю :)
   Тут не порівняння держав чи армій, а боротьба із шлаком та фейками у інтернеті.

   А окрім 95-го кварталу ніц не приходить в голову тобі, якісь обмеження чи упередження, щодо 95го? Комеді клаб? КВН? Дизель шоу? Дитячі острахи певно якісь…)))
   Хоча що тут уСерУ пояснювати….

 2. Супер гарно і чітко все роз’яснено .
  Дякую за інформацію

Додати коментар


У нас епідемія! Епідемія глупоти, злості й браку співчуття…
Поки всі новини ґелґочуть про епідемію коронавірусу в Китаї, справжня епідемія розповсюджується в Україні. Епідемія глупоти. Читаючи новини про те, як мої співвітчизники ...
Мій тато на Майдані загинув і так, я з цим живу. І плачу, коли беркутівців у Росію відпускають…
А ви знаєте, що у мене тато загинув? 6 років тому. В Києві. На Майдані. Не пам’ятаю, чи писала я про це тут прямо. Мабуть, ні. Я була дитиною, коли його вбили. Мені було 12. Того дня я ...
Хочу власним прикладом показати, що робити добро – це просто
Сьогодні вийшла в центр Шацька і просила перехожих подарувати мені 100 гривень. Ті гроші потратила на продукти для бабусі, для якої банани – це розкіш. Я зробила це! Це не ...
Устилуг може втратити статус міста: у ВР зареєстрували законопроєкт
На сайті ВР зареєстрували законопроєкт, за яким статус міста надаватимуть тим населеним пунктам, в яких проживає 20 тисяч осіб і більше. Тобто наш Устилуг може стати селом. ...
Міноборони у судах намагається відібрати «копійчані» виплати учасників бойових дій
Супроводжуючи судові справи по виплатах інвалідам війни, я дивуюсь з якою завзятістю держава, в особі Міністерства оборони, намагається відібрати ті «копійчані» виплати в ...