Фейк: більше 350 генералів в ЗСУ, а в Америці їх 40

14:19 | 9.01.2020 / Рубрика: Погляд / 3 коментарі

Як правило на цьому все і закінчується. Така армія і генералів тільки 40, а в нас під чотири сотні… Давайте розберемось як є насправді в цьому грішному світі.

Генералів в Українських збройних силах в районі 110 осіб у різних генеральських званнях. Але це ж не 350 як ми бачимо! Натомість у США за офіційними даними сайту міністерства оборони цієї країни майже 900 генералів.

Так звідки ж взялась тоді цифра – що в них 40 генералів? Правильно в них і є реально 39 осіб у звані «Генерал»! Розбіжність як завжди полягає у нашій властивості – «почув де дзвін, але не знаю де він». Система їхніх військових звань генералітету відрізняється «трішки» від наших ЗСУ.  Тому давайте трішки проведемо виховання у деяких знаннях по цій темі.

Структура вищого офіцерського складу (генералітету) у США виглядає так: найнижчий серед генеральських звань – бригадний генерал (військовий ідентифікатор армії США О-7), далі генерал-майор (О-8), генерал-лейтенант (О-9), ну і власне генерал (О-10).  Спеціальне звання «Генерал армії» присвоюється генералу який безпосередньо командує усією Армією США під час війни (аналог європейського звання «Фельдмаршал»). Є ще звання у американців «Генерал Армій» – але здається воно присвоювалось усього 2 рази за всю військову історію США.

Так от 39 осіб – це якраз у звані ГЕНЕРАЛ (ідентифікатор О-10). Ну і, до речі, це вже дуже-дуже вагомі політичні фігури у США.

Отже, загальна кількість генералів, усіх категорій та родів військ у американській армії, є такою: сухопутні війська – 319 різноманітних генералів, у ВПС (авіація) їх – 277, військово-морський флот США має – 217 (флотських генералів\адміралів), корпус морської піхоти (у США це окремий вид збройних сил) має усього – 83 генерала різних категорій.

Отож, плутанина виникла через те, що люди, які мають лише «поверхневе уявлення» по якійсь тематиці, починають давати свою «високопрофесійну експертно-аналітичну» думку усім під ряд: сусідам, родичам, колегам по роботі, друзям… цим самим самі розповсюджуючи «сенсаційні фейки».

Тому в нас зовсім не «генеральська армія», на відміну від США, де є майже 900 осіб у різних генеральських званнях. 

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»
Вайбер
3 коментарі
 1. Але хлопець веселий! Знайшов ,що порівнювати. ЗС ядерно супердержави США та нашої маленької неньки. Ну, справжній квартал 95, ейбо!

  • Ну я цей “веселий хлопець”, дам роз”яснення (згідно нікнейма) даному уСерУ і його коментарю :)
   Тут не порівняння держав чи армій, а боротьба із шлаком та фейками у інтернеті.

   А окрім 95-го кварталу ніц не приходить в голову тобі, якісь обмеження чи упередження, щодо 95го? Комеді клаб? КВН? Дизель шоу? Дитячі острахи певно якісь…)))
   Хоча що тут уСерУ пояснювати….

 2. Супер гарно і чітко все роз’яснено .
  Дякую за інформацію

Додати коментар


Ви – влада не українська: з року в рік нововолинська управлінська еліта замовчує роль рухівців у незалежницьких процесах в місті
До Дня Конституції України. Спогади першорухівця або що не сказав міський голова 27-го червня 2017 року у своїй доповіді. В кінці червня 2011-го року відійшов у вічність народний ...
Кількість спортивної інфраструктури прямо пропорційно знижує рівень злочинної поведінки
«Корінь зла», або чому рівень злочинності у Нововолинську збільшується – мені дуже зрозуміло. Місто було створене у 50-их роках минулого століття. Приїхали його ...
Яка жорстока та війна, який підступний той «русский мир»: кого вб’ють, кого з’яничарять
Два останніх дні думаю про Іллю Струка, нашого земляка, що загинув на Сході, хлопець планував стати священником. А також згадую ще одного волинянина, що іподияконствує при ...
Ми пройшли сім кіл пекла, поки дочекалися результатів ПЛР-тесту, який обов’язковий перед операцією
“Люди працюють на межі. У мене таких як ви – термінових – 2 тисячі зразків”. Таку телефонну розмову мені передали в амбулаторії, де я здала з дитиною тест на ...
От чому так? Усім можна, а нам – ні!
Я роздратована. Ви навіть не уявляєте, як сильно… От чому так? Усім можна, а нам – ні?! Як це?! Я про те, що з 22-го травня ніби мали дати дозвіл на проведення тренувань в ...