<

Ольга Бузулук

Думки щодо лікування хлопчика розділились: одні кажуть, що це назавжди, інші – що можливо хоч трішки поставити на ноги

20:13 | 1.10.2021 / Погляд / , , /
591
/ Коментарі відсутні

У 2014-му році 9-річому Богдану з Володимира місцеві лікарі поставили діагноз – дитячий церебральний параліч, подвійна геміплегія, згинальні контрактури колінних і гомілково-ступеневих суглобів.

Максимум, де були на обстеженні батько з сином, – це Луцьк. І все. Тому перше моє звернення до людей, які знають кваліфікованих лікарів або установи в Києві чи за кордоном, де дитину можуть обстежити ще раз і сказати точніше, чи це виліковно.

У сім’ї, крім 9-річного Богдана, є ще 8-річний братик і дві сестрички – 5 і 10 років. Живуть з татом і бабусею, мама покинула.

Сім’я хороша, люди добрі, до них постійно навідуються наші поліцейські і лише гарно відгукуються. Постійно їм допомагають, розказують їх історію владцям, підприємцям, аби ті долучались до підтримки.

Тато Богдан отримує трохи більше 6 тисяч соціальної допомоги на діток. Звісно, цього не вистачає, мусить працювати на різних роботах.

Тому моє друге звернення – це допомогти фінансово цій родині. Надіюсь, що лікарню ми знайдемо, але поїхати туди, десь жити, придбати медикаменти, – на все це потрібні кошти.

Знаєте, як говорив Влад Троїцький, є дві цивілізації: цивілізація споживання і цивілізація альтруїзму. Споживання – це те, скільки ти коштуєш. Альтруїзм – це те, що ти можеш віддати даремно: любов, увагу, дружбу.

Але щоб щось віддати, треба це мати. І друге: це має бути комусь потрібно. Як завжди, я вірю в альтруїзм і в те, що кожен з нас може відмовити собі в якійсь дрібниці, а ті гроші переслати для дитинки, якій так потрібна допомога.

Богдан хоче стати поліцейським, хоче грати футбол, бігати з друзями, відвідувати школу (поки ж займається з вчителем вдома)… І мене розривають сльози, коли я думаю, що цього може не статись…Але надія завжди має бути.

Картка бабусі: 5168 7427 1605 8122 (Мацьоха Світлана).

Нагадаємо, поліцейський офіцер громади Володимира здійснив мрію хлопчика з інвалідністю.

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Володимир Шаповал
28.11.2021
Як ж добре бути опозицією! Ти не несеш жодної відповідальності ні перед ким, адже ти її не маєш. Ти маєш повну свободу ...
Ганна Доскоч
26.11.2021
На запрошення власника частини будинку за адресою: вулиця Ковельська, 36 Мстислава Бражнікова та власника арт-крамнички, ...
Яна Никитюк
20.11.2021
Все починалося з того, що одного дня треба було взяти відповідальність на себе. Тож почну ділитися своєю історією. Ви ...
Ольга Доманська
18.11.2021
Дуже часто до мене звертаються пацієнти з проханням вправити диски. Або ж з наслідками після вправляння дисків: таких ...
Олеся Поруцька-Сакович
16.11.2021
Напевне, не тільки ми звернули увагу на те, який вигляд мають «нелеґали» біля кордону Польщі. Напевне, саме нам, ...