Через халатність у приймальному відділенні Нововолинської лікарні померла людина

22:32 | 19.01.2021 / Джерело / Рубрика: Погляд / 6 коментарів

На днях Україну сколихнула трагічна звістка: через халатність та нефункціонування приймального відділення невідкладної екстреної медичної допомоги Нововолинської лікарні померла людина.

До мене звернувся чоловік, який відвозив померлого у вище згадане відділення, яке не функціонує.

Як депутат Нововолинської міської ради я поїхав перевірити, чому воно не працює та оформив депутатське звернення з метою покарати винних у смерті людини.

Закликаю громадськість не бути байдужими, бо завтра у цьому закритому відділенні екстреної медичної допомоги, яке помпезно відкривали Сапожніков В.Б. , Сторонський А.М. та Мороз В.В., можуть опинитись наші близькі.

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»
Вайбер
6 коментарі
 1. бардак всюди!все платне,якщо пенсія 2100 і захворіло,то тобі капець…….

 2. Кмітливий / 22.01.2021 - 13:20 / Відповіcти

  Пане Миколо! Де Ти взявся такий молодий та ранній. З попівською освітоюЮ та роботою в театрі колосальний досвід для роботи депутатом та критикуванню все та всього. Починай но робити саменький…..!!

 3. Кмітливий / 22.01.2021 - 13:28 / Відповіcти

  Пане Миколо! Де Ти взявся такий молодий та ранній, з попівською освітою та роботою в театрі, критикувати все і всіх? Починай но працювати саменький…!!!

  • Пане, Кмітливий (з якого дива ви себе так возвеличили, через яку кмітливість і де вона проявляється?), чому ви безпідставно хейтите цього депутата (я його зовсім не знаю, лише прочитала його допис і подяіляю справедливе обурення)? Те, що ви вирішили обгадити освіту та заняття цього дописувача, не лише не робить вам честі, а й показує усю вашу нікчемність та ницість. Вас не обурює мертве відділення, на яке вгрохали наші гроші, смерть людини через бездіяьність медиків, вам муляє чиясь освіта. Як же ж дістали такі розповсюджувачі срачів!

  • Кмітливий, іди-но працювати і ти саменький, тільки щоб не пускали тебе до бюджету. Панові Миколі – респект. Чим більше нововолинців буде контролювати владу, тим краще житимемо всі!

 4. Це, так само меру треба дати догану, за те, що жінка зарізала чоловіка. Він же за все відповідає.

Додати коментар


Постала дилема: знищити Радянське панно чи залишити, як «особливу» візитку Нововолинська
Можливо, якщо вже і збивати панно, тоді варто зробити альтернативу, яка їх замінить: зробити нові, що прославляють український народ, намалювати прекрасні мурали тощо. ...
Дякуємо всім, хто підтримував у боротьбі за справедливість та покарання вбивць Каті
З великою вдячністю хочеться звернутися до всіх-всіх, хто був з нами ці майже 5 років з того моменту, як не стало нашої Каті. Якби не шалена підтримка, можливо б і не вдалося ...
Стоматологиня у Рівному знущалась з дітей: як батькам уникнути подібних ситуацій
Кадри з Рівного, як зубний лікар б’є дітей-пацієнтів, облетіли вже всі соціальні медіа та телеканали. Шановні батьки, ви маєте право знаходитись поряд зі своєю дитиною під ...
Про перші мітинги в місті, «нововолинського Лукашенка» і ще дещо
Як хліб і кусень сала, я ж гавкаю раз в раз, щоби вона не спала. Іван Франко Про тарифний мітинг у Нововолинську. Мітинг відкрив, як годиться, новий мер Борис Карпусь. Я ж ...
Через халатність у приймальному відділенні Нововолинської лікарні померла людина
На днях Україну сколихнула трагічна звістка: через халатність та нефункціонування приймального відділення невідкладної екстреної медичної допомоги Нововолинської ...