Бізнесмени, невже кошти за рекламну площу важливіші, ніж війна?

22:17 | 27.12.2019 / Джерело / Рубрика: Погляд / 8 коментарів

Сьогодні місто зустрічало своїх Захисників, наша героїчна 14-ка вдома: хлопці тішаться родинним затишком, хтось ще має наряди в частині, а хтось, напевно, вже отримав таку довгожданну відпустку. Але поділюсь тим, від чого осад і досі неприємно.

Щоразу по поверненню із ООС командування частини звертається до органів місцевої влади за допомогою в організації урочистої зустрічі бійців. Вояки ще далеко на Сході, а ми вже думаємо, як би то зробити зустріч теплішою, віддячити їм за наш спокій і мир.

Кожен раз хочеться, щоб містяни і гості знали, що всі ми пишаємося нашими військовими, хвилюємося за них і чекаємо добрих звісток про закінчення війни не тільки в день заходу, але й весь час. Тому ми друкуємо матеріали, і, оскільки вільних комунальних рекламних площ нема, то звертаємося до підприємців з проханням розмістити їх тимчасово на білбордах.

Відразу зазначу, що жодного разу ще не було, щоб ми не повертали рекламні щити до попереднього вигляду. Цього року підприємець сказав – досить, не дозволяю.

Тому-то вулиця Ковельська, якою крокували сьогодні військові, виблискувала чисто комерційними і політичними банерами, а на готелі “Волинь” на площі Героїв(!!!), де відбувались урочистості і куди прибули втомлені з війни з тисячу хлопців в пікселях, красувалась зелена ялинка від однієї з торгових марок.

Я от хочу спитати – бізнесмени, невже ті кошти за рекламну площу важливіші за війну? Чи вона вас поки не торкається? Чи справи поки йдуть добре і про війну думати ніколи?

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»
Вайбер
8 коментарі
 1. Ой Ірино-Ірино…

 2. Наталія Ільницька / 28.12.2019 - 10:27 / Відповіcти

  Чому так огульно,необхідно називати все своїми іменами, а не виливати відро помиїв на всіх!Вчора ми їздили з Нововолинська на зустріч наших бійців і бачили ряд підприємців з Нововолинська, Благодатного які також приїхали підтримати наших військових. Дуже прошу не узагальнюйте – ми всі різні!

  • Українець / 28.12.2019 - 23:45 / Відповіcти

   треба писати що то Павлік Свободівський

  • А ви ще з чогось дивуєтеся? Байдужість- то вже невід’ємна частина нашого повсякдення. Нажаль p.s. Ірина Ліщук, повністю з тобою згідна. ЗАЛИШАЙМОСЯ ЛЮДЯНИМИ!!!

 3. Житель міста / 28.12.2019 - 11:42 / Відповіcти

  А відкриття АТБ призначити на ту саму годину коли бійці мимо проходять то нормально ? Хлопці ідуть і бачуть як народ ломиться за дешевою ковбасою по 2.20 і пломбіром.

  • а до того як побачили вони шо думали ? шо ковбаса і пломбир народу в горло не лізе ?

 4. контракт на нафту, контракт на газ, контракт на війну… сучасна повсякденність… чого збуджуватись…

 5. Українець / 28.12.2019 - 23:42 / Відповіcти

  Павло відомстив, що не хтіли йому дешево землю продати під кінотєатр.Свободівці всі з чорним поднебінням.

Додати коментар


У нас епідемія! Епідемія глупоти, злості й браку співчуття…
Поки всі новини ґелґочуть про епідемію коронавірусу в Китаї, справжня епідемія розповсюджується в Україні. Епідемія глупоти. Читаючи новини про те, як мої співвітчизники ...
Мій тато на Майдані загинув і так, я з цим живу. І плачу, коли беркутівців у Росію відпускають…
А ви знаєте, що у мене тато загинув? 6 років тому. В Києві. На Майдані. Не пам’ятаю, чи писала я про це тут прямо. Мабуть, ні. Я була дитиною, коли його вбили. Мені було 12. Того дня я ...
Хочу власним прикладом показати, що робити добро – це просто
Сьогодні вийшла в центр Шацька і просила перехожих подарувати мені 100 гривень. Ті гроші потратила на продукти для бабусі, для якої банани – це розкіш. Я зробила це! Це не ...
Устилуг може втратити статус міста: у ВР зареєстрували законопроєкт
На сайті ВР зареєстрували законопроєкт, за яким статус міста надаватимуть тим населеним пунктам, в яких проживає 20 тисяч осіб і більше. Тобто наш Устилуг може стати селом. ...
Міноборони у судах намагається відібрати «копійчані» виплати учасників бойових дій
Супроводжуючи судові справи по виплатах інвалідам війни, я дивуюсь з якою завзятістю держава, в особі Міністерства оборони, намагається відібрати ті «копійчані» виплати в ...