<

Збірна України з 61 нагородою утримує третє місце за кількістю медалей на Паралімпіади в Ріо

14:27 | 13.09.2016 / Новини /
0

На Паралімпіаді в Ріо-де-Жанейро за п’ять днів змагань українська збірна здобула 22 «золоті», 19 «срібних» та 20 «бронзових» нагород. Загалом – 61 медаль.

Попереду України, як і раніше – Великобританія (63 медалі, з них – 28 «золоті») та Китай (118/50), – пише Громадське.

Як видно, від другого місця в загальному заліку Україну відділяють усього дві медалі. За кількістю «золота» – шість.

На якусь мить українська збірна обігнала британців за кількістю медалей і посіла друге місце в загальному заліку.

Однак британці швидко відігралися і на кінець змагального дня Україна знову опустилася на третій щабель.

Позаду України в рейтингу йдуть з суттєвим відривом Сполучені Штати Америки. У них 46 медалей, з них – 16 «золотих».

Не обійшлося і без неприємних моментів. За порушення правил техніки плавання судді позбавили срібної нагороди українську спортсменку Лізу Мерешко.

«Судді зафіксували це порушення, є відозйомка, яка підтверджує, що Ліза фінішувала з порушенням техніки плавання батерфляй. Тренерський колектив був свідком цього порушення та погодився з рішенням суддів», – зазначили в українському паралімпійському комітеті.