<
З 2022 року ціни на послуги водопостачання у Володимирі зміняться

07:16 | 3.11.2021 / Володимир / /
Перегляди
1460
/ коментарі 3

У 2022 році тариф на централізоване водопостачання у Володимирі складатиме 15,82 грн. за 1м³  (з ПДВ) та централізованого водовідведення – 24,05 грн. за 1м³  (з ПДВ). Тарифи зростуть на 20% у порівнянні з минулим роком.

За дане рішення проголосували 2-го листопада під час засідання виконавчого комітету міської ради Володимира, – інформують на сайті міста.

Начальник відділу економічного розвитку, проектної діяльності та інвестицій Наталія Куран повідомила, що проєкт даного рішення підготовлено відповідно до звернення УВКГ.

Таким чином пропонується встановити тарифи на послуги з централізованого водопостачання у розмірі 15,82 грн. за 1м³  (з ПДВ) та централізованого водовідведення у розмірі 24,05 грн. за 1м³  (з ПДВ).

Проєкт рішення та структура тарифу погоджені антимонопольним комітетом, а зауважень протягом періоду оприлюднення не надходило.

Як зазначив начальник УВКГ Сергій Луцюк, запропонований тариф є економічно обґрунтованим, та й і у порівнянні із іншими містами, його ріст є нижчим, ніж в інших містах області. Якщо у Володимирі передбачається зростання у 20 відсотків, то у Ковелі він зросте майже на 34 відсотки, а у Луцьку на 42 відсотки.

Таким чином, заходи, які проводить управління по оптимізації витрат та зменшенню рівня втрат води, дають позитивний результат. Члени виконавчого комітету підтримали даний проєкт рішення, таким чином воно набере чинності з 1-го січня 2022 року та діятиме  до 31 грудня 2022 року.

Наразі, до кінця року діють встановленні рішенням виконавчого комітету Володимирської міської ради такі тарифи:

  • Централізоване водопостачання – 13,78 грн. за 1 куб. м.
  • Централізоване  водовідведення – 19,36 грн. за 1 куб. м.
  • Разом – 33,14 грн. за 1 куб м.


коментарів: 3
  1. Дуже актуально, зважаючи на те, в якому стані мережі і якої якості послуги у нашого водоканалу. Незнаю як у інших мешканців міста, але у моєму будинку тиск води низький, і відключення через безкінечні ремонти майже кожного тижня!!!

  2. Це просто жах! Вода через день іржава як кока кола, тиску немає. Вул. Нововолинська,64. Мене дістало це все, буду кожен день виклик робити на диспетчера, нехай приїжджають і фіксують, далі в суд.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 Серпня, Середа
Погода у Нововолинську та Володимирі