<

Європейська Солідарність підтримала перейменування Володимира

09:52 | 1.10.2021 / Володимир / , /
Перегляди
503
/ коментарі 4

Партія ЄС підтримала перейменування Володимира і повернення йому історичної назви.

Про це повідомив у фейсбуці Володимир В’ятрович.

“Сподіваюся вже незабаром на карті України знову з’явиться місто Володимир, яке скине з себе прив’язане росіянами означення “Волинський”.

Шановні мешканці древнього Володимира, перший крок за вами, ми підхопимо у Верховній Раді і підтримаємо ваше рішення про повернення до історії”, – йдеться в пості.

Нинішня назва “Володимир-Волинський” нав’язана російськими колонізаторами, причому без жодного офіційного рішення про перейменування, зазначають у фейсбуці Європейської Солідарності.

В офіційних джерелах Російської імперії ця назва фігурує лише з 1911-го року, комуністичні колонізатори успадкували її від своїх царських попередників.

Мета додатку “Волинський” – очевидна: принизити історичне значення міста, натомість підносячи російський Володимир-на-Клязьмі, який стали іменувати просто Володимиром.

Зазначають, що повернення українським містам історичних назв є важливою складовою деколонізації – звільнення українського народу від негативних впливів колишніх колонізаторів, частиною якого стала декомунізація.

Повернення історичної назви Володимиру, підтримане під час громадських слухань жителями міста, є логічним продовженням цього процесу.

Схваливши ініціативу про повернення місту назви Володимир, міська рада зробить вирішальний крок до відновлення історичної справедливості й живого зв’язку минулих, сучасних і майбутніх поколінь.

коментарів: 4
  1. Чекаємо від ПЁС ініціативи, шоб забрати позорне “на-Майні” з гордої назви Франкфурт.
    Бо гади зробили цю приставку, шоб принизити Франкфурт-на-Майні по відношенню з іншим Франкфуртом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 Грудня, Вівторок
Погода у Нововолинську та Володимирі