<

Підприємцям у Володимирі планують компенсовувати близько 50% вартості генераторів

21:11 | 21.02.2023 / Володимир / , , /
Перегляди
366
/ коментарі 4

20-го лютого у Володимирській міській раді відбулась традиційна зустріч міського голови Ігоря Пальонки з місцевими підприємцями, під час якої обговорили порядок часткового відшкодування вартості джерел резервного живлення для забезпечення потреб діяльності суб’єктів господарювання в умовах воєнного стану.

Про це повідомили на сайті міста.

Ігор Пальонка подякував підприємцям за те, що наперекір війні та усім труднощам, вони продовжують вести свою діяльність, підтримуючи економіку держави та сплачуючи податки до місцевої казни.

“Надалі продовжуватимемо такий формат спілкування, аби ви завжди мали змогу висловити свої пропозиції щодо поліпшення та полегшення вашої праці. Нагадаю, що у Володимирській громаді ставка податку на майно найнижча в області, зменшили ми і ставку єдиного податку 2 категорії, прислухавшись до ваших думок”, – зазначив очільник громади.

Аби місцеві підприємці, які придбали для ведення свого бізнесу генератори, мали змогу отримати часткове відшкодування їхньої вартості, на чергову сесію, що відбудеться 3 березня, виноситься питання щодо змін до програми сприяння розвитку малого і середнього підприємництва Володимир-Волинської міської територіальної громади на 2022-2024 роки.

Ігор Пальонка повідомив, що підприємцям які придбали генератори з 1-го травня 2022 року по теперішній час, зможуть компенсувати орієнтовно 50 відсотків їхньої вартості, але не більше, ніж 20 тисяч гривень.

Під час зустрічі у підприємців була можливість поставити питання міському голові, які їх турбують, а також висловити свої пропозиції щодо удосконалення проєкту рішення про відшкодування вартості генератора.


коментарів: 4
  1. Може вам ще збитки компенсувати з народної кишені, бариги прокляті?)) ..підприємці…..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
4 Червня, Неділя
3 Червня, Субота
Погода у Нововолинську та Володимирі