<

Мешканці Володимира та сіл громади знову зможуть подати електронні петиції

13:18 | 26.11.2021 / Володимир / /
Перегляди
217
/ Коментарі відсутні

Створити нову систему розгляду електронних петицій у Володимирі вирішили депутати. Впроваджена попередньою владою у 2015 році стара система фактично не працювала. Про це неодноразово говорили активісти, які пробували подати електронний документ без успіхів.

Проєкт рішення про затвердження Порядку  подання та розгляду електронних петицій ​​​​​​до міської ради підготувала депутатка Тетяна Дьоміна. Його підтримали 29 депутатів.

Як ідеться у пояснювальній записці до проєкту, такі петиції необхідні для реалізації права громадян на звернення до органів місцевого самоврядування, передбаченого Конституцією України.

У проєкті рішення прописано механізм подання петицій в електронній формі та порядок їхнього розгляду, якщо петиції набрали достатню кількість голосів у зазначений строк.

Подати петицію зможуть громадяни, які зареєстровані в населених пунктах територіальної громади, через офіційний веб-сайт міської ради або веб-сайт «Єдина система місцевих електронних петицій».

За умови набрання необхідної кількості голосів, петиція обов’язкова до розгляду на найближчому засіданні міської ради або її виконавчого комітету.

Електронна петиція розглядатиметься за умови збору на її підтримку не менше як 150 підписів громадян протягом не більше 30 днів з дня оприлюднення петиції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

27 Січня, Четвер
26 Січня, Середа
Погода у Нововолинську та Володимирі