<

Українцям спишуть кредити на майно, знищене окупантами

10:24 | 3.12.2022 / Новини / , , /
Перегляди
47
/ Коментарі відсутні

На десятому місяці повномасштабного російського вторгнення в Україну Верховна Рада ухвалила у другому читанні законопроект про списання кредитів на житло та авто, які були пошкоджені або зруйновані під час війни.

Про це пише Уніан.

Як зазначається в тексті документа, площа квартири, за якою списується кредит, має становити не більше 140 квадратних метрів, а будинку — 250 квадратних метрів. Це житло має бути єдиним місцем проживання сім’ї позичальника.

Кредит на автомобіль буде списаний, якщо знищене авто, станом на 23-го лютого, було єдиним в сім’ї позичальника. Робочий об’єм двигуна не перевищує 2500 см, заборгованість за договором кредиту не була прострочена більш ніж на 7 днів.

Також припинення виплат за кредитами на рухоме та нерухоме майно дозволяється, якщо майно знаходиться на окупованій території або на території активних бойових дій.

Подати заявку на списання кредитів можна в період дії в Україні воєнного стану плюс три місяці з дня його припинення. Позичальникам необхідно надати кредитору підтверджуючі документи.

Закон набуде чинності через 30 днів з дня його опублікування.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
5 Лютого, Неділя
4 Лютого, Субота
Погода у Нововолинську та Володимирі