ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ ЗАХІДНОЇ ВОЛИНІ!
Четвер, 19 жовтня 2017, 11:59

Українська аудиторія Facebook зросла на 35%

17:48 | 19.05.2017 / Рубрика: Новини / 4 коментарі
0

Після початку блокування українськими провайдерами доступу до російських онлайн-сервісів, які підпали під санкції, аудиторія Facebook зростає рекордними темпами.

Як свідчать дані компанії TNS Ukraine, українська аудиторія Facebook за день зросла приблизно на 35%, в тому числі майже на 30% на Західній Україні, – пише «ZAXID.NET».

Як зазначають аналітики TNS Ukraine, що у реальному часі відстежують зміни охоплення сайтів в українському сегменті інтернету, найбільше Facebook приростає на Сході, через початково нижчі показники, а найшвидше на нововведення реагують користувачі у віці 14-20 років.

Окрім того, у десятки разів зросла популярність браузера Opera. Як зазначає AIN.ua, ймовірно це пояснюється зрозумілим VPN-функціоналом, що дозволяє уникати аналітики блокування російських сайтів. Найбільшою популярністю Opera користується серед аудиторії 46+.

4 коментарі
 1. Аудиторія фейсбук виросте ще більше. Тепер люди накінець усвідомлюють, що користуючись соцмережами Росії вони тим самим поповнювали її казну грошима, які потім витрачались на війну проти українців. А скільки горя понесли батьки через “синіх китів” вконтакті. Порошенко молодець, хоч і без блокування люди потрохи покидали контакт, після того як там зробили платною музику.

  3+

  • Як Ви влучно висловились, шановна пані Інно: “Порошенко молодець”. Вам мабуть пенсія не буде потрібна в майбутньому!

   7+

  • прпагувати суїцид можна через будь-яку соціальну мережу(через фейсбук також)…музика платна тільки в режимі offлайн..

   2+

  • точно ! тай на цукерки рошен більше грошей в людей залишиться – життя посолодшае !

   0

Додати коментар


*


Чи підтримуєте блокування російських соцмереж?

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

© 2017 Інтернет-видання "БУГ"