<
У Хмельницькому влада забере земельні ділянки у московської церкви

Цей запис опубліковано більш як рік тому
05:24 | 18.06.2022 / Новини / , /
Перегляди
526
/ коментарі 2

У церков УПЦ мп в Хмельницькому заберуть право постійного користування земельними ділянками. Ці території повертатимуть у власність громади. Управління земельних ресурсів вже отримало вказівку розробити такий проєкт, остаточно за нього голосуватимуть депутати міськради.

Відповідний проєкт рішення доручив розробити мер Хмельницького Олександр Симчишин у п’ятницю, 17 червня.

«Щоб простимулювати від’єднання наших релігійних організацій від мп і від інших ворожих центрів, ми дали завдання управлінню земельних ресурсів підготувати проєкт рішення про припинення права користування земельними ділянками за такими релігійними організаціями», – зазначив він.

Він зазначив, що після припинення права постійного користування ці земельні ділянки переходитимуть у власність громади. Відтак громада зможе передати їх іншим релігійним організаціям.

Крім того, на сесії Хмельницька міськрада прийняла звернення до РНБО та парламенту розглянути законопроект про заборону діяльності УПЦ мп в Україні.

Зазначимо, 27 травня Собор Української Православної Церкви ухвалив рішення про повну самостійність і незалежність від російської православної церкви. Також Собор засудив війну і виразив незгоду з позицією патріарха кирила щодо війни в Україні.


коментарів: 2
  1. А ти гірше бидла, бо ж ти – молох. Молодець, хоч самокритика на місці…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
23 Вересня, Субота
22 Вересня, П’ятниця
Погода у Нововолинську та Володимирі