<
На березі Світязя почали будувати спорткомплекс

Цей запис опубліковано більш як рік тому
09:52 | 21.07.2021 / Шацьк / /
Перегляди
575
/ Коментарі відсутні

В рамках президентської програми «Велике будівництво» на базі практики спортивно-оздоровчого комплексу «Гарт» Волинського національного університету імені Лесі Українки, що на березі озера Світязь, розпочалися роботи з будівництва мультифункціонального спортивного комплексу.

Наразі будівельники готуються до облаштування фундаменту спорткомплексу. Попереду облаштування стін, прокладання комунікацій та монтаж даху, – повідомляють на сайті Волинської ОДА.

Загалом проєкт передбачає будівництво двох зблокованих прямокутних споруд: одноповерховий спортивний комплекс (44.0х24.0м) та триповерховий господарський комплекс (20.0 х 24.0м)».

Варто наголосити, що новий спорткомплекс буде доступний для людей з інвалідністю та маломобільних груп населення. Зокрема, сходи головного входу та евакуаційні виходи на рівні першого поверху дублюватимуться пандусами.

Загальна кошторисна вартість реалізації проєкту спортивної інфраструктури становить понад 19 мільйонів гривень. Левова частка коштів, а саме 16 мільйонів 950 тисяч гривень – це кошти ДФРР, решта – місцевий бюджет.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
23 Березня, Четвер
Погода у Нововолинську та Володимирі