<
Освітяни Володимира, Нововолинська та прилеглих громад отримають премію Гошовського

Цей запис опубліковано більш як рік тому
13:14 | 18.08.2021 / Іваничі, Володимир, Нововолинськ / , /
Перегляди
3043
/ коментарі 2

П’ять директорів та вчителів з Волині отримають премію імені Й. В. Гошовського за заслуги у сфері освіти. Чотири із них – з Володимир-Волинського району.

Таке рішення прийняли 17-го серпня на засіданні постійної комісії з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку депутати Волинської облради.

Цього разу депутатам довелося обирати найдостойніших серед 12 освітян з області. За підсумком рейтингового голосування визначили п’ятьох осіб.

Так, профільна комісія рекомендує відзначити у 2021 році Премією ім. Йосипа Гошовського таких педагогів:

  • Петра Олешка  – директора Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти, професор, кандидат історичних наук;
  • Василя Горбача – вчителя інформатики Володимир-Волинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1;
  • Наталію Дудку– вчительку історії та правознавства закладу загальної середньої освіти «Павловичівський ліцей» Володимир-Волинського району;
  • Тетяну Іваницьку – директорку комунального закладу «Литовезький ліцей імені Володимира Якобчука»;
  • Віктора Поліщука – учителя історії та предмету «Захист України» Нововолинського ліцею № 8.

Окрім того, депутати більшістю голосів рекомендували для відзначення Премією Верховної Ради України кандидатуру заступника директора з навчально-виховної роботи, вчителя фізики опорного навчального закладу «Навчально-виховний комплекс «Локачинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» Віктора Никитюка.

Довідково: Премія імені Йосипа Гошовського, видатного педагога із Нововолинська, заснована рішенням Волинської обласної ради у 2012 році. Цією нагородою щороку відзначають 5 педагогів області за значні досягнення в управлінні закладами та установами освіти; за впровадження нових технологій; професійне виховання та навчання молоді; за організацію позашкільної та дошкільної роботи; запровадження передового досвіду.
коментарів: 2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 Грудня, Неділя
2 Грудня, Субота