На центральному ринку Нововолинська пограбували валютника

11:21 | 2.08.2020 / Рубрика: Нововолинськ / Позначка: / 36 коментарів

2-го серпня на центральному ринку в Нововолинську невідомі пограбували валютчика.

Як повідомив начальник Нововолинського відділення поліції Василь Бучинський, для затримання злочинців введено оперативний план «Перехоплення».

На місці працювали експертно-криміналістична лабораторія та керівництво ГУНП Волинської області.

Оперативники встановлюють місце перебування підозрюваних у пограбуванні.

Згодом грабіжників затримали, ними виявились троє мешканців Житомирської області.

Вайбер
34 коментарі
  1. Який жах!
    А хто вони такиї? тиї валютчики.
    Якась нова професія?

    • Вітя Снежний / 2.08.2020 - 20:16 / Відповіcти

      Вони, ще стоять під Ощадбанком вибігають на дорогу міняти. Моїй дівчині поцарапали двері В АВТО, замком від куртки. Так хотів поміняти валюту

  2. А ліцензії у валютчика є?

    • Які ж все-таки у нас у Нововолинську добрі люди, і поспівчувають, і допоможуть. А головне всі легально працюють, і державу люблять, відразу по коментарях видно

  3. Дядя фестер / 2.08.2020 - 15:09 / Відповіcти

    Забрали все нажите непосильною працею.Жах!

  4. Тепер мусорня нехай скидається і башляє валютчику ,раз отримують відкат і не вміють захистити .

    • Артем з мікріка / 2.08.2020 - 18:43 / Відповіcти

      а ти мотлох себе не можеш захистити! кудись ще прешся

      • Мотлох ти ,пенсіонери повинні отримати пенсію. ,лікарі і вчителі зарплати ,а ти хоть знаєш звідки беруться на це кошти ,всі повинні платити податки ,інакше будемо завжди пасти задніх ,заїдь у польщу і попробуй на вулиці міняти гроші ,побачиш де опинишся .

  5. Виборець / 2.08.2020 - 16:35 / Відповіcти

    Не дай Бог , цих “писак”
    бамбануть завтра, побачим що Вони скажуть.
    Коли, серед білого дня, на очах у всіх грабують людину, а інші глузують з цього – значить щось не так з нами Українцями…
    Я не міняйло, я простий житель міста, але мені страшно від коментів зверху.
    Надіюсь поліція знайде бандитів і фінал буде такий самий як з “полтавським терористом”, щоб іншим було наукою…

  6. Рубрика прокоментуй, а коментарі видаляють. Так держати, Катерино

  7. По перше,валютник,це в першу чергу людина.По друге,ніхто нікого не примушує йти до валютника, ідіть в банк.Найбільша ваша біда,що рахуєте чужі гроші,дивіться,бо передчасно задушить жаба.Дуже страшно,що в людей немає зовсім співчуття,а одна зловтіха.Вас не лякає те,що бандитизм серед білого дня,немає межі…Завтра ,на його місті ,можете бути ви.А ви сьогодні своїми гнилими мізгами,щось ще там намагаєтесь доказати -ліцензія,професія,незаконна торгівля і т.д Не вам судити)))душевна бідота.Скажу більше,слава найвищому Богу,що ця людина залишилась жива,а ще,злорадники,приготуйтесь….злочинці під арештом…ви ще там живі???

    • А ви всі в курсі що Україна якщо взяти загалом то живе ,,баригуючи‘‘
      Всі щось мутять,продають,купляють і так далі…?

    • А яка це віра в ,,найвищого бога”дозволяє так ображати людей?

  8. Свинину продають фермери, одежу, взуття і тд, теж виробники? Звичайний перекуп. На прикладі м’ясного відділу ринку немає жодного продавця, який займається вигодовуванням свиней, тих 2-3 холодильники для фермерів вільні.Тепер яка різниця куплю за 43 грн продам за 45грн. Те саме стосується любого підприємця. Хіба чорти беруть що «валютчики» не платять податки, так як ви? А як платите ви?

    • Олександр / 2.08.2020 - 20:10 / Відповіcти

      До речі, ці так звані “перекупи” платять податки як підприємці, і в цьому вони відрізняються від мінял

      • А міняли не платять податки як підприємці? Ти впевнений?

        • Олександр / 3.08.2020 - 13:59 / Відповіcти

          Платять мабуть, тільки неофіційно, і не податки, а дань…

        • Олександр / 3.08.2020 - 14:02 / Відповіcти

          Кожен займається тим, чим може. Але мене турбує, чому така увага і оперативність до пограбування валютчика, і навпаки неувага та бездіяльність у всіх інших випадках

      • А ті що з Польщі таксу масово возять платять податки, а заробітчани платять?

        • Ти хуйло ,заробінчани ,працюють тяжко ,а ти хочеш шоб ше платили податки ті люди,заробінчани не зі своєї волі поїхали на ті заробітки

          • гість / 3.08.2020 - 09:57 /

            прально, “своїм все, iншим – закон”

          • Олег / 3.08.2020 - 17:04 /

            Не хами, хамло.
            Вони поїхали не зі своєї волі я згідний, але ж пенсії то хочуть отримувати тут, і субсидії і медицину з освітою безкоштовну, і дороги нормальні хочуть і армію треба утримувати, і т.д. за чиї це все податки фінансувати ти не думав хамло?

        • О такі як ти хуйло,які вже не знають до кого чіплятися ,то чіпляються до заробінчан які тяжко працюють,і такі як ти постійно думають як то з тих заробінчан здерти гроші -бо вже нема з кого здирати .Ти ліпше подумай як зробити так шоб ті злодії депутати які обікрали Україну ,нехай првернуть це все шо накрали

  9. Олександр / 2.08.2020 - 20:07 / Відповіcти