<
Андрія Костіна призначили новим Генпрокурором України

19:02 | 27.07.2022 / Новини / , /
Перегляди
207
/ Коментарі відсутні

27-го липня Верховна Рада України за поданням Президента України Володимира Зеленського підтримала Постанову про надання згоди на призначення Андрія Костіна на посаду Генерального прокурора.

Про це повідомили на сайті Офісу Генерального прокурора.

«За» відповідне рішення проголосувало 299 народних депутатів України.

Раніше Профільний комітет Верховної Ради підтримав постанову щодо згоди на призначення генеральним прокурором України народного депутата «Слуги народу» Андрія Костіна.

Довідково:

Андрій Костін – юрист. У 2010 він був обраний депутатом Одеської міської ради від партії «Фронт змін», а у 2019 році – депутатом Верховної Ради від «Слуги народу». 

Костін претендував на посаду керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, але експерти з громадських організацій віднесли його до кандидатів із сумнівною репутацією.
Як голова комітету з правової політики він відповідав у парламенті за судову реформу, проте саме в період керівництва комітетом Костіним належна судова реформа блокувалася, а необхідні законодавчі зміни та пропозиції спотворювалися.

Костін не декларував дохід від продажу квартир в Одесі. Але декларував корпоративні права свої та дружини в «Адвокатській компанії Право».

Також журналісти «Схем» виявили, що дружина й донька Костіна працюють помічниками-консультантами інших нардепів, а сам Костін «працевлаштував» родичів колег.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 Грудня, Четвер
Погода у Нововолинську та Володимирі