У дитинстві три місяці літніх канікул здавалися цілою епохою. Здавалося, що попереду — безмежна кількість теплих днів, поїздок до бабусі, велосипедних прогулянок, річки, морозива та вечорів, які не закінчувалися. Сьогодні ж багато дорослих жартують: щойно зняв зимову куртку — а вже літо добігає кінця. Це відчуття
...