<
Іванна Ворошилюк

Жбурляючі каміння в автобуси з евакуйованими, мабуть хотіли, щоб українці самоліквідувались у Китаї

Цей запис опубліковано більш як рік тому
17:33 | 22.02.2020 / Погляд / /
5
/ коментарі 3

Що мене вразило при поверненні з Камбоджі до Китаю на початку лютого і продовжує вражати до цього дня.

Заходи безпеки у Китаї

Оперативність реакції і швидкість виявлення вірусу, превентування і боротьби. Кожен пасажир при прильоті чи вильоті з країни заповнює форму, де під страхом кримінальної відповідальності повинен вказати правду про стан свого здоров’я. Заміряють температуру при бордінгу. Оскільки я мала кашель, то мені просто в аеропорту взяли аналізи на коронавірус і лихоманку денге. Протягом двох днів результати були б готові – бінго!

Фаховість головного лікаря мене просто вразила. Він виявився не лише високим професіоналом, а й дуже фаховим психологом. Повз нього точно жоден ненадійний комар не пролетів би (так, він дуже легко здогадався, що температуру я собі збила, але річ не в тім – жодної паніки, лише фахова скрупульозна робота, тримання усього під контролем і тонка віртуозність у заспокоєнні “підозрюваних” пацієнтів).

У медичному закладі, куди я ходжу на акупунктуру, регулярно, що двадцять хвилин проводиться оббризкувальна дезінфекція. Всі люди і персонал у масках.

А тепер про загальний контроль і моніторинг розповсюдження захворювання.

При вході до кожного жилого комплексу, супермаркету, паркінгу, лікарні, взагалі, на будь-якому вході-виході до закладів, функціонування яких не припинено (бо багато локацій для проведення дозвілля перекрито – парки, туристичні місця, прибережні зони), встановлено дуже оригінальний QR-код, при скануванні якого твій телефон вноситься в загальну базу даних. Таким чином контролюється пересування кожної людини, щоб – в разі виявлення вірусу – бачити маршрут носія і людей, які були поблизу й мали ймовірність інфікуватись. Ось так система працює майже на випередження.

Також створено застосунок, за допомогою якого ви можете бачити точну локацію найближчих до вас інфікованих. Можна просто оминати ці райони і ходити в замаскованому спокої.

Просто коли бачиш озвірілих українців, що жбурляють каменюки в автобуси з евакуйованими (не хворими!) людьми, забувши при цьому елементарно одягнути маску, замислюєшся над тим, що, напевне, на їхню думку, у Китаї нам варто було б просто самоліквідуватися…

І так, організації “зверху” – ганьба. Це справді нагадало майданні часи, коли ті, хто сиділи біля телевізорів, розводили паніку, а ті, хто був на Майдані – згуртовано й вірно робили свою справу.

Додаю живих світлин з китайської коронавірусної дійсності.

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»
коментарів: 3
  1. Це тобі не китай …Чому люди так повелися, по-перше там необійшлося без провокаторів я не схвалюю таку поведінку , це біда світового маштабу ,шкода наших прибулих українців вони перенесли великий стрес а ми сором… Можна також зрозуміти тих людей які вийшли на протест, люди вже так зневірилися у владі що їм важко розпізнати де правда ,їх постійно обманюють ,вони добре знають якщо самі за себе непостоять ,то кому ми потрібні…Люди не вірять ніякій інформації бо насправді відбувається не так як їм говорять чиновники…Люди бояться …

  2. За що сором? За страх за своїх дітей? Люди, які поїхали в Китай на заробітки з оплатою в 2-3тис. долСША в місяць їдуть в країну з розваленою системою охорони здоров‘я лікуватись, коли в дупу присмажило і більше заробітку нема? Ті ж заробітчани з Італії – чого претесь в країну, яку покинули напризволяще в погоні за довгим євро? Де захворів – там і лікуйся! Де платив податки – там і користуйся медициною.!!! А то згадали, що вони українці – коли в Україні лікуватись дешевше і хворих менше. Бидло заробітчанське – де трава зеленіша і вода холодніша….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Віктор Вілентко
27.03.2024
Думав до завершення посту нічого не писатиму у фейсбуці, проте, маючи певну інформацію з моїх країв, не можу спокійно на ...
Артем Чапай
22.03.2024
Сьогодні вночі мої діти, як і багато інших, спали в коридорі. Я за них не особливо боявся. Коли друг-військовослужбовець ...
В'ячеслав Стрий
19.03.2024
Хочеться бачити рідне селище Іваничі ошатним, чепурним, упорядкованим. Але воно дедалі занепадає. Бо у голови громади ...
Катерина Матвіїва
13.03.2024
Не можу мовчати. Адже йдеться не лише про видання БУГ у якому я працюю, а й особисто про мене, як журналіста. І про мою ...
Дарина Мироненко
12.03.2024
Нещодавно зустрілася з близьким другом, який військовослужбовець, поговорити про життя. Він розповів, як на фронті мав ...