<

У Володимирі-Волинському оголосили проекти-переможці громадського бюджету

Цей запис опубліковано більш як рік тому
20:13 | 8.11.2017 / Володимир /
Перегляди
1
/ коментарі 4

8-го листопада відбулося засідання координаційної ради з питань громадського бюджету. На ньому обговорювали і дискутували про порушення під час процесу голосування, розглянули кілька скарг, а також підбили підсумки голосування та визначили переможців. 

Головувала на засіданні заступник міського голови Лариса Кулікова. Вона зазначила, що для розгляду надійшла письмова скарга від одного із авторів проекту, поданого на громадський бюджет, Андрія Гнатюка. Він просив врахувати для підбиття підсумків тільки електронні голоси (проголосувати можна було в інтернеті, за допомогою картки Ощадбанку або Приватбанку, а також навідавшись особисто до місцевого ЦНАПу.) Чому саме електронні, пояснив Андрій Гнатюк, а тому що через ЦНАП можна було “накрутити голоси” на проекти.

Лариса Кулікова зазначила, що якщо це зробити, то переможці не зміняться. А положення громадського бюджету про зарахування як голосів в електронній формі, так і в паперовій, приймала міська рада. Координаційна рада може тільки рекомендувати на сесії міської ради внести зміни до положення. Але пропозиція про внесення змін до положення не була підтримана учасниками координаційної ради.

Також Лариса Кулікова зауважила, що до неї надійшли усні звернення про порушення під час голосування. Так, повідомила вона, за один із проектів наполягав голосувати вчителів директор місцевої гімназії, а персонал лікарні возили голосувати до ЦНАПу машиною швидкої допомоги. Проте, зазначила вона, доказів цього немає.

Заслухали на раді і аудіозапис, на якому нібито записана розмова жінки і працівниці реєстратури лікарні. Проте, не можна довести, що цей запис саме розмови персоналу Володимир-Волинського ТМО. У розмові жінка запитувала про те, куди заносити копії паспорту і заповнені бланки для голосування. На що нібито співробітниця лікарні пояснила, у який кабінет.

Тобто, припустили присутні на засіданні, у кабінеті збирали копії і заповнені бланки для голосувань, а потім завозили до ЦНАПу. Якщо документи збирали пачками, то це – порушення.

“Вважаю аудіозапис підставою. Так, ми працювали з пустими бланками і просили голосувати за лікарняні проекти. Я наполягав це зробити нашим працівникам. Голос на аудіозаписі не впізнав”, – сказав головний лікар Володимир-Волинського ТМО Олександр Клачук.

Директор Володимир-Волинського міськрайонного ЦНАПу Алла Троць повідомила, що випадків, коли люди приходили голосувати неособисто – не було.

“Правда те, що приходили групами і голосували. У більшості випадків такі групи голосували за одні проекти. Я не перевіряла, на чому приїхали. були випадки, коли людина приходила і дивилася чи уточняла номер проекту, за який мала проголосувати”, – сказала Алла Троць.

Лариса Кулікова запропонувала проголосувати за невизнання результатів голосування, оскільки помічені ознаки порушень. Проте учасники ради вирішили взяти скарги до уваги і врахувати досвід при написанні положення про громадський бюджет наступного року.

Нагадаємо, що мешканці Володимира-Волинського, які досягли 16-ти років, мали можливість проголосувати за два проекти: великий і малий.

Так серед великих обрали два проекти-переможці:
1. №5 “Створення сучасного кабінету ЛФК для хворих м. Володимир-Волинського”.
Вартість проекту: 201 690 грн.
Автор: Юлія Скіць
Проект передбачає створення сучасного кабінету ЛФК для відновлювального лікування після тяжких травм, поранень та операцій, захворювань серцево-судинної, ендокринної системи, опорно-рухового апарату .

2. №19 “Спортивний майданчик на території Володимир-Волинської гімназії імені Олександра Цинкаловського”.
Вартість проекту: 499 890 грн.
Автор: Тарас Савчук
Проект передбачає спорудження та облаштування спортивного майданчика з поліуретановим покриттям та захисною сіткою для ігрових видів спорту: волейбол, баскетбол, футбол, великий теніс та рухливих ігор для учнів Володимир-Волинської гімназії ім. О.Цинкаловського та мешканців прилеглого мікрорайону.

За положенням проект, який не вмістився у передбачений для великих проектів бюджет, автор може представити на сесії міської ради і матиме можливість довести необхідність його реалізації.

Малі проекти-переможці:
1.№16 “Накриття для розміщення дитячих візочків біля входу у дитячу поліклініку”.
Вартість проекту: 71 342 грн.
Автор: Юлія Скіць

2. №7 “Спортивно-гімнастичний комплекс у військове містечко”.
Бюджет: 93 607 грн.
Автор: Анна Медведева

3. №4 “Мій двір – моє місто”.
Бюджет: 43 068 грн
Автор: Володимир Кравчук

4. №25 “Промо-ролик про місто Володимир-Волинський”.
Бюджет: 70 000 грн.
Автор: Світлана Федонюк

Авторам проектів наголосили, що, за умовами бюджету участі, впроваджувати проекти у життя мають відповідні відділи і управління, які проведуть конкурси на виконання і слідкуватимуть за використанням коштів та всіма роботами. Автори мають можливість слідкувати за виконанням проектів.




коментарів: 4
  1. Оце вже крутять. Про гімназію брехня,ніхто нікого нідочого непримушував. Чому наша місцева влада так ненавидить гімназію.

  2. З усього видно, Маріє, що ви матеріально не бідна людина…. Компа чи телефон маєте за кілька тисяч гривень, інтернет… буде на чому промо-ролик дивитись))))) а духовність – то вже не для кожного, не купите в магазині, якщо нема, якщо мама і вчителі не прищепили)))))) не хвилюйтесь, кіно – то для тих 166 людей, що чесно проголосували)))))

  3. В гімназії взагалі був якийсь цирк. Всі вчителі отримали вказівку від директора зібрати голоси з усіх батьків і відзвітувати. Роздавали бланки де вже був просьавлений номер проекту 19. Вчителька в школі проходу не давала поки не сказав, що ми з дружиною проголосували.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

27 Квітня, Субота