У Нововолинському садочку №6 завершили капітальний ремонт харчблоку
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/395722453_670243188627305_6363401485596853089_n.jpg)
У харчблоці Нововолинського садочку №6 завершили капітальний ремонт.
Про це повідомляє міський голова Борис Карпус.
“На новій кухні й готувати приємніше, і страви виходять смачніші. Так кажуть кухарі садочку”, – йдеться у дописі.
Зроблено нову вентиляцію, встановлено професійне обладнання та освітлення. Осучаснили складське приміщення, посуд, умивальники, стелажі та ще багато іншого. Все нове та зручне в користуванні.
Харчоблок – це не лише місце, де готують страви. Тут зберігають і обробляють продукти, тож має бути порядок. Від цього залежить безпека та здоровʼя діток.
Ремонт провели коштом платників податків.