Кількість спортивної інфраструктури прямо пропорційно знижує рівень злочинної поведінки
«Корінь зла», або чому рівень злочинності у Нововолинську збільшується – мені дуже зрозуміло.
Місто було створене у 50-их роках минулого століття. Приїхали його розбудовувати, крім інженерів, люди не завжди з простою долею. Часто ми чуємо від старожилів, що це були ті, хто вийшов із місць позбавлення волі. І вони виростили дітей, а потім змушені були у 90-ті роки їхати за кордон – у пошуку кращої долі. І оце покоління, яке виросло без батьків, – одна з причин складної криміногенної ситуації в місті.
Важливо й те, що постійно змінюється керівництво поліції. Немає системності у роботі правоохоронних органів.
Як не банально це звучить, але десятками років у місті просто не освітлювалися вулиці. Зараз це частково почало змінюватися. І це питання я і мої колеги, будучи депутатами, неодноразово піднімали у міськраді — максимально встановити камери відеоспостереження. Частково ініціативу вдалося реалізувати у селищі Благодатне. Нардеп Ігор Гузь залучив на ці потреби кошти держбюджету.
Але ця робота з влаштування камер була несистемною з боку нинішньої влади. У поліції є, навіть, пульт на понад сто камер у місті, але частина техніки не працює, інші камери не охоплюють найбільш проблемні райони Нововолинська та й немає системності та фаховості у роботі щодо цього самих правоохоронців. Треба постійно тримати це питання на контролі.
Владі це питання треба ставити наріжним каменем і вникати у суть проблеми, а не закривати на це очі, як воно було останніх 30 років і залишається дотепер. Наприклад, ми розуміємо, що кількість дитячої спортивної інфраструктури прямо пропорційно знижує кількість рецидивів злочинної поведінки. Значить ми повинні розвивати спортивну інфраструктуру.
Якщо у нас проблема з дитячою злочинністю, значить з цими дітьми дома ніхто не працює. Тоді треба підключати роботу соціальних фахівців, педагогів і правоохоронних органів.
Стовідсотків, що на все це є рішення. Можливо, вони не такі прості, але цим треба займатися постійно і моніторити громадську думку, який рівень довіри до місцевої ради, до поліції. Можливо, частіше доносити свою думку релігійним організаціям.
Проблема з наркоманією у місті — це прямий обов’язок місцевої поліції виявляти цих людей, які вчиняють злочинно. Хоча ми й знаємо всі нюанси законодавства, Кримінально-процесуального кодексу, який адаптований до умов ЄС. Так, свого часу коли були послаблені процедурні питання і в поліції сьогодні немає достатнього інструментарію, який би вона могла використати при затриманні. Бо там складна процедура. І ми зсередини знаємо ці процеси. Але не можна не реагувати на проблему. Треба мати бажання її вирішувати, чого не було десятки років.
Місцева влада у всій своїй роботі повинна бути прозорою, відкритою до людей. Але цього, на жаль, немає, і тому треба змінювати такий підхід. Громадська позиція до влади повинна доходити через публічні акції прямої і непрямої дії, через особисті зустрічі, обговорення, форуми і т.д.
…зустрічі, форуми шворуми….камери… кому воно все потрібно?
А по напряму розвитку спортивної інінфраструктури Язиком Піс#іти це не веслом робити!ближче до теми пане Карпус! ЛюдяТмреба результат а не передвиборчу демогогію ні про що!
Сапожников і такого не робив, бо йому до лампочки все крім кишені
…постійно змінюються керівництво поліції..!
А мер в місті не зміннний і шо толку?
Треба вводити в місто метадонову програму, може так наркомани скорше вимруть
А кількість качків прямо пропорційно збільшує тупість населення.
То як бути, Бор?
В країні по ходу 75% качків, якщо вірити подібним стереотипам. Але давайте будемо реалістами))
Як в кого душа болить за рівень злочиннлсті, то хай в поліцію записується служити. А спорт то таке. Зараз молоді злчинці і на тренажерах качаються, і на штангах, і боксом займаються… . Що нє?
Корінь зла сидить на 2 поверху виконкому.
Оберіть його ще раз. І заспокойтеся. До речі, його вже бачили на роботі.