Історія з музичного минулого, або Як Нововолинськ вміє бюджетні кошти використовувати

11:37 | 14.09.2020 / Рубрика: Погляд / 1 коментар

Якщо хтось думає, що тут буде про асфальт, стадіон, годинники, чи ще щось, то ні, не про то. Відкрию свою велику таємницю, а хто мене знає, то тому і не таємниця.

В далекому доармійному минулому, коли ще вчився в технікумі (тому, що зараз вже коледж) займався я музикою. Був такий собі гурт РЕСТ, де грав і на басу, а деколи і на ритмі. Навіть пару років був Дідом Морозом!

Грали ми в не дуже веселий час, бо то були 90-ті. Тоді затримували зарплати, не завжди ходили автобуси, місяцями не бачили студенти стипендій. Не те, що та стипендія так дуже рятувала, але як-не-як, а пару гривень, що ніколи не бувають зайвими.

Зараз диву даюсь, які ж ми були живучі, скільки того всього було, але вижили, людьми виросли, набули друзів, не озлобились, займались музикою і навіть відчували задоволення від життя!

При владі в місті в той час була все та ж сама особа з вусами.

Якось приходить хтось до нас з виконкому і каже:

“Так і так, хлопці, є халтура. Має бути ювілей одного тренера з баскетболу, хочуть послухати місцевих лабухів”.

Ми не були розбалувані такою увагою публіки, але перепитали, що нам за то все буде. Пообіцяли 5 доларів за пісню на кожного.

Ще раз. За вікном був десь 1997 рік, з зарплатами, стипендіями, автобусами, пенсіями біда, а тут дають 5 доларів кожному за пісню. Ми й погодились.

Виступили, виконали 2 пісні, нам дали по 10 американських грошей. Не скажу, скільки то було моїх стипендій, але сума дуууууже велика.

А вишенька на торті полягає у тому, що то були кошти з місцевого бюджету. Нам про то потім сказали, коли давали гонорар.

Вже і в ті веселі часи, коли зірка мерства нашого чинного мера сходила, було таке явище як не дуже зрозуміле використання коштів міста.

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»
Вайбер
1 коментар
  1. Цікаво, а в яких роках у нас валютний рахунок був відкритий у міській раді?

Додати коментар


Через халатність у приймальному відділенні Нововолинської лікарні померла людина
На днях Україну сколихнула трагічна звістка: через халатність та нефункціонування приймального відділення невідкладної екстреної медичної допомоги Нововолинської ...
Тарифи на газ: чи правильне це тимчасове регулювання ціни та чи виграють від цього олігархи
Тема останніх днів – тарифи на газ. На нараді за головуванням Президента Володимир Зеленський було прийнято рішення про зниження ціни газу до не вище 6,99 грн., коли раніше у ...
Депутати обласної ради сказали «ні» високим тарифам на газ та електроенергію для населення
Я, як і сотні моїх колег, з усієї України проти підвищення тарифів на газ та електроенергію для населення, особливо у період пандемії. 14-го січня депутати обласної ради ...
Потрібно запровадити мораторій на зростання тарифів в Україні
Нинішня влада створює нестерпні умови для життя простих громадян нашої громади. Услід за цінами на газ та електроенергію вгору поповзуть ціни на все: від тарифів на інші ...
Просто скопіюйте цей текст, або Як українці продають свою наївність у соцмережах
Протягом останнього тижня ви бачили в своїх фейсбук-стрічках дописи з закликами поставити “+”, бо так буде видно, хто бачить текст автора. Адже безсовісний алгоритм ...