Історія з музичного минулого, або Як Нововолинськ вміє бюджетні кошти використовувати

11:37 | 14.09.2020 / Рубрика: Погляд / 1 коментар

Якщо хтось думає, що тут буде про асфальт, стадіон, годинники, чи ще щось, то ні, не про то. Відкрию свою велику таємницю, а хто мене знає, то тому і не таємниця.

В далекому доармійному минулому, коли ще вчився в технікумі (тому, що зараз вже коледж) займався я музикою. Був такий собі гурт РЕСТ, де грав і на басу, а деколи і на ритмі. Навіть пару років був Дідом Морозом!

Грали ми в не дуже веселий час, бо то були 90-ті. Тоді затримували зарплати, не завжди ходили автобуси, місяцями не бачили студенти стипендій. Не те, що та стипендія так дуже рятувала, але як-не-як, а пару гривень, що ніколи не бувають зайвими.

Зараз диву даюсь, які ж ми були живучі, скільки того всього було, але вижили, людьми виросли, набули друзів, не озлобились, займались музикою і навіть відчували задоволення від життя!

При владі в місті в той час була все та ж сама особа з вусами.

Якось приходить хтось до нас з виконкому і каже:

“Так і так, хлопці, є халтура. Має бути ювілей одного тренера з баскетболу, хочуть послухати місцевих лабухів”.

Ми не були розбалувані такою увагою публіки, але перепитали, що нам за то все буде. Пообіцяли 5 доларів за пісню на кожного.

Ще раз. За вікном був десь 1997 рік, з зарплатами, стипендіями, автобусами, пенсіями біда, а тут дають 5 доларів кожному за пісню. Ми й погодились.

Виступили, виконали 2 пісні, нам дали по 10 американських грошей. Не скажу, скільки то було моїх стипендій, але сума дуууууже велика.

А вишенька на торті полягає у тому, що то були кошти з місцевого бюджету. Нам про то потім сказали, коли давали гонорар.

Вже і в ті веселі часи, коли зірка мерства нашого чинного мера сходила, було таке явище як не дуже зрозуміле використання коштів міста.

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»
Вайбер
1 коментар
  1. Цікаво, а в яких роках у нас валютний рахунок був відкритий у міській раді?

Додати коментар


Як моторошне минуле зробити туристичною атракцією
Володимир-Волинський – місто з багатою історією. Є на його сторінках і темні, криваві, страшні моменти. Пам’ятаючи про минуле, ми не забуваємо про день завтрашній, в ...
Зміни в місті мають поліпшувати рівень життя усіх його мешканців
Багато у Володимирі говориться про розвиток туризму, та на ділі воно важко просувається –  треба реально дивитися на речі і на те, що ми маємо. Ми, мабуть, найбільше ...
«У Володимирі стало зовсім трішечки, але безпечніше жити» – провели тренінг з першої медичної допомоги
Ну от і провели тренінг по першій домедичній допомозі у Володимирі-Волинському. Що можна сказати – дякую тим, хто прийшов і спробував в теорії й у практиці надати першу ...
Історія з музичного минулого, або Як Нововолинськ вміє бюджетні кошти використовувати
Якщо хтось думає, що тут буде про асфальт, стадіон, годинники, чи ще щось, то ні, не про то. Відкрию свою велику таємницю, а хто мене знає, то тому і не таємниця. В далекому ...
Про поєднання здорового способу життя і роботу в органах місцевого самоврядування
Чимало з Вас зі скептицизмом та нерозумінням дивиться на те, як так – староста Старолішнянського старостинського округу Поромова настільки вдарився у спорт? Чи не заважає ...