<

Єгипет не визнає українські COVID-сертифікати: у туристів проблеми із в’їздом

Цей запис опубліковано більш як рік тому
08:22 | 17.09.2021 / Новини / , /
Перегляди
408
/ Коментарі відсутні

У вакцинованих туристів з України виникають складнощі із в’їздом до курортного Єгипту. Річ у тім, що тамтешні прикордонники наразі не визнають українські сертифікати про вакцинацію.

Як відомо, влада країни вимагає, щоб паперовий сертифікат містив QR-код. Оскільки в українських лікарнях підтвердження про вакцинацію друкують без такого коду, наші сертифікати в Єгипті не визнають, – повідомляє 24 канал з посиланням на Turprofi.com.ua.

Щодо електронного COVID-сертифікату в додатку «Дія», то він містить QR-код, однак поки що Україна і Єгипет не домовилися про взаємне визнання такого виду документів.

«Зараз Єгипет приймає лише сертифікати, які надають у видрукованому вигляді з підписами і печатками й з обов’язковим QR-кодом. Оскільки сертифікати українського зразка не мають QR-коду, туристам для в’їзду в Єгипет необхідно робити ПЛР-тест», – повідомили в посольстві Єгипту в Україні.

У результаті, туристи, які пройшли повний курс вакцинації від коронавірусу, повинні зробити тест на COVID-19 перед в’їздом до Єгипту, не пізніше ніж за 72 години.

За даними консульської служби МЗС України, якщо мандрівник летить в курортні міста – Хургада, Шарм-ель-Шейх, Марса-Алам й Таба, тест можна зробити по прильоту. Його вартість складає 30 доларів.

Уже з 1 вересня українські туристи в Єгипті отримали доступ до гарячої лінії допомоги та туристичного супроводу українською мовою.

Подзвонивши на гарячу лінію, туристи зможуть рідною мовою отримати всі необхідні консультації щодо відпочинку та в екстрених ситуаціях, зокрема, у разі необхідності госпіталізації або лікування від COVID-19.

Номер гарячої лінії – 196-54.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
1 Жовтня, Неділя
30 Вересня, Субота
Погода у Нововолинську та Володимирі