Волинський спортсмен посів шосте місце на Паралімпійських іграх у Токіо

16:48 | 2.09.2021 / Новини / /
Перегляди
171
/ Коментарі відсутні

1-го вересня легкоатлет Ярослав Окапінський змагався у бігу на дистанції 400 метрів та фінішував з часом 52,49 секунди.

Волинянин посів шосте місце, хоча сподівався увійти в першу трійку, розповів Суспільному тренер хлопця Андрій Рожок.

“Він дуже виснажений емоційно. Цього року у Ярослава було два важких старти: чемпіонат Європи з легкої атлетики, де він виборов бронзу, та Паралімпіада, тому зараз буде відновлюватися”, – розповів тренер.

Зі слів тренера, додому Ярослав планує повернутися 7-го вересня. Після відновлення буде готуватися до чемпіонату світу. Також легкоатлет планує відібратися на Паралімпіаду-2024, яка відбудеться в Парижі.

Цього ж дня український плавець Максим Крипак виграв свою шосту медаль на Паралімпіаді в Токіо.

26-річний харків’янин здобув “золото” на дистанції 100 метрів на спині, встановивши світовий паралімпійський рекорд – 57,19 секунди, передає Укрінформ.

“Золото” Крипака стало 80-ю нагородою українців на Іграх-2020: 20 золотих, 36 срібних та 24 бронзових.

Нагадаємо, український плавець здобув вже своє третє “золото” на Паралімпійських іграх у Токіо.