<

Учні Нововолинської громади стали призерами обласних олімпіад

07:21 | 21.02.2024 / Нововолинськ / , /
Перегляди
302
/ коментарі 2

16-го лютого завершився ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад. Учні Нововолинських ліцеїв активно взяли участь та підтвердили свої ґрунтовні знання навчальних предметів хорошими результатами.

Про це інформують на сайті міста.

Географія:

  • Яницька Юліана, ліцей №1, 10 клас, І місце, учитель Горбач Алла Євгеніївна;
  • Бишук Владислав, ліцей №1, 8 клас, ІІ місце, учитель Горбач Алла Євгеніївна;
  • Сісарук Даниїл, ліцей №1, 8 клас, ІІІ місце, учитель Горбач Алла Євгеніївна;
  • Грабовська Христина, ліцей №1, 9 клас, ІІІ місце, учитель Горбач Алла Євгеніївна.

Французька мова:

  • Сидорчук Аліса, ліцей №1, 9 клас, І місце, учитель Пригарська Катерина Вікторівна.

Біологія:

  • Шаповал Тимофій, ліцей №8, 8 клас, ІІ місце, учитель Калмикова Мар’яна Анатоліївна;
  • Ковальовець Дар’я, ліцей №1, 9 клас, ІІ місце, учитель Храпчун Світлана Миколаївна;
  • Лавренюк Тарас, ліцей №4, 10 клас, ІІ місце, учитель Павловська Тетяна Петрівна.

Хімія:

  • Бишук Ярослав, ліцей №1, 8 клас, ІІІ місце, учитель Ощаповська Наталія Василівна;
  • Регещук Оксана, ліцей №8, 10 клас, ІІІ місце, учитель Кантор Інна Миколаївна;
  • Приступа Марія, ліцей №8, 11 клас, ІІІ місце, учитель Кантор Інна Миколаївна;

Трудове навчання/обслуговуюча праця:

  • Довгун Даниїл, ліцей №7, 11 клас, ІІ місце, учитель Матіюк Андрій Анатолійович;
  • Король Христина, ліцей №5, 9 клас, ІІІ місце, учитель Вітюк Руслана Олексіївна;
  • Ніколайчук Анна, ліцей №5, 11 клас, ІІІ місце, учитель Вітюк Руслана Олексіївна.

Англійська мова:

  • Яницька Юліана, ліцей №1, 10 клас, ІІ місце, учитель Ковтун Світлана Зіновіївна;
  • Нестерович Юлія, ліцей №8, 11 клас, ІІІ місце, учитель Ступчик Зоя Романівна.

Фізика:

  •  Пріма Роман, ліцей №7, 8 клас, ІІ місце, учитель Саюк Наталія Володимирівна;
  •  Голованська Адріана, ліцей №1, 7 клас, ІІІ місце, учитель Дворак Назарій Анатолійович.

Правознавство:

  • Мельник Олександр, ліцей №7, 11 клас, ІІ місце, учитель Трофимчук Сергій Олексійович;
  • Кушнерук Анатолій, ліцей №4, 9 клас, ІІІ місце, учитель Шпур Оксана Степанівна.

Українська мова:

  • Яницька Юліана, ліцей №1, 10 клас, ІІ місце, учитель Марчук Мирослава Олександрівна.

Інформаційні технології:

  • Головенко Костянтин, ліцей №5, 11 клас, ІІІ місце, учитель Пух Вікторія Мирославівна;
  • Косар Дмитро, ліцей №5, 9 клас, ІІІ місце, учитель Пух Вікторія Мирославівна.

Німецька мова:

  • Ковальовець Дар’я, ліцей №1, 9 клас, ІІІ місце, учитель Козачук Лариса Миколаївна;
  • Мартінес Кириченко Давід, ліцей №6, 10 клас, ІІІ місце, учитель Полока Ірина Сергіївна.

Математика:

  • Мельник Олександр, ліцей №7, 11 клас, ІІІ місце, учитель Карасюк Ольга Ростиславівна.

Історія:

  • Савчук Вікторія, Грядівський ліцей, 11 клас, ІІ місце, учитель Максимчук Тетяна Володимирівна;
  • Шатковський Артем, ліцей №8, 11 клас, ІІІ місце, учитель Кот Оксана Григорівна;
  • Іщук Ілля, ліцей №8, 10 клас, ІІ місце, учитель Кот Оксана Григорівна;
  • Корзонюк Андрій, ліцей №8, 10 клас, ІІІ місце, учитель Кот Оксана Григорівна;
  • Саранча Арістарх, ліцей №5, 9 клас, ІІІ місце, учитель Подлевська Оксана Миколаївна;
  • Голян Єлисей Віталійович, Нововолинський ліцей №3, 9 клас, ІІІ місце, учитель Нестринюк Олена Миколаївна.

Інформатика:

  • Пріма Роман, ліцей №7, І місце, учитель Матіюк Андрій Анатолійович.




коментарів: 2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

23 Квітня, Вівторок
22 Квітня, Понеділок