<

Кредобанк

Володимирчани несанкціоновано приєднались до газової труби

Цей запис опубліковано більш як рік тому
17:20 | 3.03.2020 / Володимир / /
Перегляди
2
/ Коментарі відсутні

У лютому 2020 року АТ «Волиньгаз» зафіксувало три випадки крадіжки газу, один із них комунально – побутовий споживач на території Володимир-Волинського відділення.

Перевіряють і виявляють за допомогою приладу-відеозонду несанкціоновані підключення до газової мережі, – повідомляє пресслужба АТ «Волиньгаз».

Відеоінспекція труб здійснюється приладом із вмонтованою компактною відеокамерою, яка проходить по трубі та передає якісне зображення на монітор, одночасно фіксуючи відеозапис. Запустивши зонд всередину, фахівці газового господарства мають змогу у найшвидші терміни відшукати проблемну ділянку та визначити, які роботи та матеріали необхідні для проведення ремонтних робіт.

Найчастіше незаконні підключення до газопроводу здійснюються фізичними особами, яким припинили постачання газу за несплату, або ж охочі приєднати будинок чи господарську будівлю без погодження проєкт.

«Виявити таке втручання досить непросто. У більшості випадків це відбувається лише після того, як така несанкціонована врізка призводить до витоку газу та аварійних ситуацій. А така професійна  відеодіагностика дозволяє не лише виявити «врізку», а й показати  до сантиметра точне місце її знаходження, тим самим зменшивши й зайві роботи газовиків», – додав  директор технічний АТ «Волиньгаз» Павло Козюк.

Окрім крадіжки газу, «гореспоживачі» наражають на небезпеку себе і оточуючих людей, адже проводять роботи на власний страх і ризик, не дбаючи про безпеку. Всі самовільні врізки в мережу, які виявили газовики, були здійснені з грубим порушенням Правил безпеки систем газопостачання України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

25 Липня, Неділя