<

Кредобанк

Стихійний смітник на об’їзній до пункту пропуску «Устилуг-Зосин» ліквідували через розголос у фейсбуці

Цей запис опубліковано більш як рік тому
16:25 | 1.02.2020 / Володимир / , /
Перегляди
0
/ Коментарі відсутні

На новенькій об’їзній дорозі, що збудували для пункту пропуску  «Устилуг-Зосин» утворився стихійний смітник. Житель міста вирішив дати розголос цій проблемі на своїй сторінці у фейсбук. Вже протягом робочого тижня, за його словами, сміття на узбіччі прибрали, а на парковці з’явився великий сміттєвий контейнер.

Першим показав, як виглядає новозбудована декілька місяців тому дорога житель Устилуга Рома Куцай. Він опублікував фото та відео на своїй сторінці у фейсбуці, і припустив, що смітять скоріше за все, не місцеві.

“Набридло! Чому люди такі свині? Серйозно, кілька місяців тому була добудована нова об’їзна дорога у нашому місті Устилуг. А тут вже так насвинячено, і, найголовніше, що це скоріше всього не наші містяни, адже усі виступають за те щоб у місті було чисто.

Я вирішив якось боротися з цим, тому у мене назріло декілька ідей. Бажаєте допомогти? Прошу зв’язуватись”, – йдеться в дописі.

1-го лютого журналістам БУГу Роман розповів, що на парковці встановили великий сміттєвий контейнер.

“Сміття ліквідували, зреагували на допис. Хто зреагував – я не знаю. Протягом 4-5-ти днів дорога була чиста. Скоріше за все, це робота нашого комунального підприємства. Одна з моїх ідей – встановити смітники, такі як по місту.

Але вже без мене здогадалися і встановили великий загальний контейнер на парковці. Як мені казали, досить було дати розголос. Набагато краще людям показати, ніж розповідати. Я радий, що ця проблема вирішена, а не обійшли її стороною, як завжди”, – сказав хлопець.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

25 Липня, Неділя