<

Соцполітика, спорт і освіта, питання праці, архітектура: продовжуються конкурси на заміщення керівних посад у міськвиконкомі Володимира

Цей запис опубліковано більш як рік тому
13:12 | 24.04.2021 / Володимир / , /
Перегляди
41
/ коментарі 3

23-го квітня у приміщенні Володимир-Волинської міської ради відбулись чотири  конкурси на заміщення вакантних посад керівників структурних підрозділів міськвиконкому.

Про це повідомляють на сайті міста.

Конкурсна комісія розглядала заяви, оцінювала письмові роботи та проводила усні співбесіди з кандидатами на заміщення вакантних посад:

  • конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу з питань праці;
  • конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу – головного архітектора відділу містобудування та архітектури управління містобудування, архітектури та комунальних ресурсів;
  • конкурс на заміщення вакантної посади начальника управління соціальної політики;
  • конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу молодіжної політики та спорту управління з гуманітарних питань.

Письмовий іспит на знання законодавства України – перша частина конкурсу. Претенденти на вищезазначені посади здавали його одночасно. Після аналізу робіт конкурсною комісією та виставлення оцінок за результатами розпочався другий етап –  усні співбесіди в ході яких кандидати на посади начальників представили власні бачення розвитку структурного підрозділу.

Начальник управління соціальної політики

На посаду начальника управління соціальної політики претендували троє кандидатів: Наталія Голюк, Микола Матусевич та Оксана Юрчук. За результатами двох етапів конкурсу найбільшу кількість балів набрала Наталія Голюк.

Довідково: Наталія Орестівна Голюк народилась 7 листопада 1963 року.

Освіту здобула у Ленінградському технологічному інституті холодильної промисловості, за спеціальністю «технологія молока та молочних продуктів, інженер-технолог».

Досвід роботи: вересень 1980 р. – 1999 р. – робота на виробництві на Володимир-Волинському комбінаті молочних продуктів, лаборант у виробничій лабораторії, з 1993 року після завершення навчання – інженер-технолог, на цьому ж підприємстві.

1999 – 2004 рр. – Володимир-Волинська райдержадміністрація, начальник відділів взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями  та внутрішньої політики.

2004-2005 рр. – інженер-технолог, начальник відділу контролю ТзОВ “СМП” м. Нововолинськ (підприємство харчової промисловості).

2005-2012 рр. – Володимир-Волинська райдержадміністрація, начальник відділу внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю.

лютий 2012 – січень 2021 рр. – Володимир-Волинська райдержадміністрація, начальник управління соціального захисту населення.

січень 2021 р. і дотепер – Володимир-Волинська райдержадміністрація, начальник відділу гуманітарної політики.

Начальник відділу з питань праці

Члени комісії рекомендували міському голові призначити на посаду начальника відділу з питань праці Тетяну Ільницьку, котра конкурувала на конкурсі зі ще однією претенденткою Наталією Антонюк.

Довідково: Тетяна Дмитрівна Ільницька народилась 29 липня 1964 року.

Освіту здобула у Львівському торгово-економічному інституті за спеціальністю «товарознавство і організація торгівлі непродовольчими товарами».

Досвід роботи: Серпень 1985 р. – березень 1986 р. – завторг споживчого товариства Мценської РСС Орловської області (РФ);

Січень 1988 р. – жовтень 1994 р. – товарознавець Володимир-Волинської міжрайбази;

Жовтень 1994 р. – лютий 1997 р. – інспектор по торгівлі відділу економіки і торгівлі, спеціаліст І категорії виконкому Володимир-Волинської міської ради;

Березень 1997р. – січень 2002 р. – менеджер, заступник директора Представництва ПФК «ОЛГаз» у Волинській області;

Січень 2002 р. – по даний час – управління соцзахисту населення виконкому Володимир-Волинської міської ради (спеціаліст по призначенню субсидій, спеціаліст з питань праці, з квітня 2006 року – начальник відділу з питань праці та соціально-трудових відносин).

Начальник відділу молодіжної політики та спорту управління з гуманітарних питань

За результатами конкурсу на посаду начальника відділу молодіжної політики та спорту управління з гуманітарних питань, на яку претендували Вячеслав Петрук та Наталія Ярошук, комісія рекомендуватиме призначити на цю посаду Вячеслава Петрука. Члени комісії відзначили переможця конкурсу, адже він поки що єдиний, хто набрав максимальну кількість балів – 30. У Наталії Ярошук також високий результат із 26-ма балами, тож її також рекомендуватимуть для роботи у цьому відділі спеціалістом.

Довідково: Вячеслав Миколайович Петрук народився 21 вересня 1976 року.

Освіту здобув у Волинському державному університеті ім. Лесі Українки, за спеціальністю «Історія».

Досвід роботи: 2000 р. – 02.2002 р. – тренер-викладач Володимир-Волинської районної дитячо-юнацької спортивної школи;

02.2002 р. –  06.2003 р. – начальник структурного підрозділу КП  Володимир-Волинський спортивно-оздоровчий комплекс «Олімп»;

06.2003 р. – 02.2012 р. – голова комітету по фізичній культурі та спорту виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради;

02.2012 р.  по даний час – начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради.

Начальник відділу – головного архітектора відділу містобудування та архітектури управління містобудування архітектури та комунальних ресурсів

На посаду начальника відділу – головного архітектора відділу містобудування та архітектури управління містобудування архітектури та комунальних ресурсів претендували Тарас Киба та Андрій Калита. Конкурсна комісія рекомендуватиме міському голові призначити на цю посаду Тараса Кибу.

Довідково: Тарас Ярославович Киба народився 3 листопада 1968 року.

Освіту здобув у Львівському політехнічному інституті за спеціальністю «архітектор».

Досвід роботи: Серпень 1994 р. – червень 1997 р. – заступник начальника управління містобудування і архітектури виконкому Володимир-Волинської міської ради;

З 15.09.1997 року по 05.10.2000 року – начальник інспекції державного архітектурно-будівельного контролю при управлінні містобудування і архітектури виконкому міської ради;

З 06.10.2020 року по даний час – начальник управління містобудування й архітектури виконкому Володимир-Волинської міської ради.

Нагадаємо, раніше за результатами конкурсів:


коментарів: 3
  1. Я проти Тараса Киби!!! Не видно архітектури в місті. Ларьки страшні по всьому місту. Аж на площі два перед будинком культури. АНТИАРХІТЕКТОР!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

24 Вересня, Неділя
Погода у Нововолинську та Володимирі