<

Має землю в Шацьку та живе в будинку за мільйон: статки нового керівника Володимир-Волинської прокуратури

Цей запис опубліковано більш як рік тому
20:36 | 14.04.2021 / Володимир / , /
Перегляди
110
/ коментарів 9

Ігор Філімонюк – новопризначений керівник Володимир-Волинської окружної прокуратури. За 2020-й рік на посаді першого заступника керівника Ковельської прокуратури він задекларував 608 тисяч гривень заробітної плати, земельні ділянки та будинок вартістю один мільйон гривень.

Виправлена декларація була опублікована 6-го квітня в єдиному державному реєстрі.

Ігоря Філімонюка призначили керівником Володимир-Волинської прокуратури 14-го квітня. З 2015-го він працював першим заступником керівника Ковельської прокуратури.

Дружина – Оксана Іванівна Філімонюк, працює секретарем судових засідань у Любомльському районному суді. Вона подала відповідні електронні декларації за 2020 та 2019 роки. Жодним бізнесом чи адвокатською діяльністю Оксана Філімонюк до цього не займалася, – пишуть на сайт розслідувань «PROSUD».

За 2020-й рік на своїй попередній посаді Ігор Філімонюк заробив 608 тис. гривень, дружина – 124 тис. гривень.

У декларації прокурора вказане право користування будинком, власницею якого є його матір Валентина Василівна Філімонюк. Площа цього помешкання 284 кв. м., а задекларована вартість становить понад 1 млн грн.

Як вказано на сайті «PROSUD», право користування цим будинком прокурор отримав 04.07.2014 року. Матір прокурора стала власницею будинку в той же день, коли її син отримав право користування – 04.07.2014 року. Це може свідчити про те, що Валентина Василівна є лише формальним власником цього житла, зазначають у статті.

Будинок Ігоря Філімонюка розташований на 3-х земельних ділянках. Двома з них (площею 1000 та 400 кв. м.) володіє матір прокурора, а однією (800 кв. м.) і сам Філімонюк.

До слова, саме цей будинок засвітися у відео «Що таке корупція?» від Автомайдану.

Також Ігор Філімонюк є власником земельної ділянки у Шацьку. Її площа – 800 кв. м.

Дружина Оксана є власницею єдиного автомобіля в родині – Toyota Camry 2015 року. Задекларована вартість автівки – 290 тис. грн.

Готівкою прокурор Філімонюк зберігає 580 тис. гривень, дружина – 115 тис. гривень.

коментарів: 9
  1. Де хто бачив чесного прокурора чи суддю?Всі хабарники і вони цим пишаються.Така у нас країна мрій для цієї категорії.

  2. Хто вам винний що ви не маєте землі в Шацьку і не живете в будинку за мільйон?

  3. Все зароблено непосильною працею, кров‘ю і потом. Поки таке робиться в країні толку не буде, знайомий люстрований прихвостень Янучари теж скоро поверне собі жирну посаду, отаке…. Шкода, якесь замкнуте коло.

  4. А кого призначати? Цей самий бідний. Українські чинуші не бідні ,адже на них працюють, або сплачують податки мільйони рабів.

  5. Я б його хату купив за мільйон.
    Тільки боюсь шо то вартість тільки на бумазі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 Липня, П’ятниця
Погода у Нововолинську та Володимирі