<
Українці, які не користувалися підробним сертифікатом, звільняються від відповідальності

08:08 | 10.11.2021 / Новини / /
Перегляди
903
/ 1 коментар

Перед законом повинні відповідати правопорушники, які виготовили, реалізували або використали підробний COVID-сертифікат.

Про це йшлося 9 листопада під час брифінгу Голови Національної поліції України, – передає УНІАН.

За словами глави відомства, комплекс слідчих заходів, які проводять поліцейські у кожному випадку підробки COVID-документації, надає можливість достатньо швидко і детально вивчити походження сертифіката.

Окрім того, Ігор Клименко наголосив, що наразі Міністерством охорони здоров’я, Верховною Радою України, депутатським корпусом, Міністерством внутрішніх справ розробляється правові підстави щодо звільнення від відповідальності громадян, які придбали, проте не використовували підробний сертифікат.

«Я розумію, що дуже багато людей оступилися і придбали ці сертифікати. І якщо ви не скористалися завідомо підробленим сертифікатом, ми маємо зараз напрацювати той правовий механізм, який дозволить вам уникнути відповідальності. З іншої сторони ми маємо виявити фізичну чи юридичну особу, яка займалася виготовленням, продажем або передачею цього сертифіката», – сказав Голова Національної поліції України.

При цьому він зазначив, що ці правові норми будуть напрацьовано в найближчі дні.
один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 Серпня, Середа
Погода у Нововолинську та Володимирі