<

Українці очолили світовий рейтинг “білих” хакерів

Цей запис опубліковано більш як рік тому
12:55 | 26.01.2017 / Новини /
Перегляди
0
/ Коментарі відсутні

Українська команда Dcua була в першій десятці світового рейтингу протягом останніх чотирьох років.

Команда Київського політехнічного інституту ім. Ігоря Сікорського Dcua визнана найкращою в 2016 році серед понад 12 тисяч команд “білих” хакерів з усього світу в рейтингу CTFtime, повідомляється на сайті КПІ, – пише Корреспондент.

Українську команду Dcua, створену в 2012 році, очолює науковий співробітник фізико-технічного інституту КПІ Микола Ільїн. Наразі команда налічує 43 гравці.

Dcua була в першій десятці рейтингу CTFtime протягом останніх чотирьох років. Так, в 2013 році команда посіла п’яте місце, в 2014 і 2015 – шосте.

Рейтинг CTFtime за 2016 рік. Фото: Скріншот

Рейтинг CTFtime складається за результатами участі команд протягом року в міжнародних змаганнях в галузі інформаційної безпеки. У 2016 році ґрунтувався на результатах близько 70 змагань.

У сфері кібербезпеки Capture the Flag (CTF, захоплення прапора) – командні змагання із захисту інформації, спрямовані на пошуки вразливих місць в системі, визначення ступеня її уразливості і пошук шляхів усунення слабких місць.

“Білими”, або “етичними” хакерами зазвичай називають фахівців, здатних визначити, наскільки захищеною є система від зовнішніх атак і кіберзлочинців, і вибудувати її ефективний захист.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

25 Липня, Неділя