<
У бою під Бахмутом загинув Герой України, легендарний доброволець Дмитро Коцюбайло (Да Вінчі)

19:10 | 7.03.2023 / Новини / , , /
Перегляди
663
/ 1 коментар

Ввечері 7-го березня стало відомо, що на Донбасі загинув Герой України, легендарний доброволець Дмитро Коцюбайло.

Про це заявив у своєму відеозверненні президент Зеленський.

“Сьогодні в бою загинув “Да Вінчі”, герой України, доброволець, людина-символ, людина-хоробрість, – Дмитро Коцюбайло. Боєць 67-ї окремої механізованої бригади, комбат. Загинув в бою під Бахмутом, у бою за Україну. Він із 2014 року захищав нашу незалежність, гідність нашого народу. Один із наймолодших героїв України. Один із тих, чия особиста історія, характер, сміливість навіки стали історією, характером і сміливістю України.

Уже понад дев’ять років українські герої в жорстоких боях за державу виборюють майбутнє для України. Спокій і відносна безпека в тилових містах – це їхній подвиг. Наша впевненість у перемозі України – це їхня стійкість і сила.

Україна завжди пам’ятатиме своїх героїв. Наша пам’ять про них не згине. Згине цей ворог, що прийшов в Україну. 67-ма бригадо, воїни, слава вашій хоробрості! Усі українці, хто бʼється за Бахмут, слава вашому героїзму! Дякую всім воїнам, чия стійкість і наполегливість знищують армію окупанта на Донбасі! Вічна пам’ять усім, хто віддав життя за Україну!” 
один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 Грудня, Неділя