<

Трасу Ковель-Ягодин відремонтують за понад 270 млн гривень

09:11 | 22.09.2021 / Новини / , , /
Перегляди
148
/ Коментарі відсутні

Понад 270 мільйонів гривень витратять на ремонт ділянки міжнародної траси Київ-Ковель-Ягодин.

Тендер на капітальний ремонт і реставрацію, оголошений Службою автомобільних доріг у Волинській області, відбувся 20-го вересня, – передають Волинські Новини.

Закупівля на виконання робіт з реконструкції автомобільної дороги М-07 Київ-Ковель-Ягодин (на м.Люблін) на ділянці км 471+000 – км 474+000 була оголошена на суму 285,1 мільйона гривень. Проте під час електронного аукціону вартість виконання робіт знизилась на 11,4 мільйона.

Загалом у торгах брали участь троє учасників: ТОВ «Волиньдорбуд», ТОВ «Автомагістраль-Південь» та ТОВ «Луцькавтодор-сервіс». Найменшу суму (273,7 мільйона гривень) запропонувало підприємство «Луцькавтодор-сервіс».

Нагадаємо, трасу М-07 на ділянці Ковель-Ягодин мають розширити до чотирьох смуг. Про те, що дорогу таки ремонтуватимуть, восени минулого року обіцяли і в пресслужбі Офісу президента.

Упродовж 2019-2020 років Службі автомобільних доріг у Волинській області вдалось реалізувати два проєкти-довгобуди – провести реконструкцію 7,5 км дороги І технічної категорії і відкрити для руху транспорту два проїзди, кожен з яких має дві смуги руху в одному напрямку.

Йдеться про дві ділянки автодороги, реконструкція яких була розпочата ще в рамках підготовки до проведення в Україні чемпіонату Європи з футболу 2012. Тоді ці ділянки було розширено до чотирьох смуг для руху (по дві у кожному напрямку), але всі роботи завершити не вдалось. На той час до Євро-2012 для руху було відкрито лівий проїзд, а правий відтоді лишався закритим.

У серпні на трасі Київ – Ковель – Ягодин (на м. Люблін) відкрили новозбудований лівий проїзд з двома смугами між селами Довгоноси і Старі Кошари Люблинецької територіальної громади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 Грудня, Середа
30 Листопада, Вівторок
Погода у Нововолинську та Володимирі