<
Телеграм запускає платну версію

09:40 | 13.06.2022 / Новини / /
Перегляди
131
/ Коментарі відсутні

Месенджер «Телеграм» офіційно заявив про запуск платної версії, яка включатиме додаткові послуги – на чинний безплатний функціонал підписки не вплинуть.

Про це засновник месенджера Павло Дуров повідомив у телеграмі, – інформує Економічна правда.

Павло Дуров зазначив, що через суттєве зростання кількості користувачів з моменту заснування телеграм у 2013 році зросли і витрати на сервер. Досі месенджер не запроваджував жодних додаткових обмежень на завантаження медіа, файлів та чатів.

«Проблема в тому, що якби ми зняли всі обмеження для всіх, витрати на наш сервер і трафік стали б некерованими, тож вечірка, на жаль, закінчилася б для всіх», – пише він.

Виходом з ситуації став телеграм Premium, який зробить розширені послуги платними. При цьому, наголосив Дуров, наявні безплатні послуги змін не зазнають. Платна підписка з’явиться цього місяця і дозволить підписниками також першими отримувати всі оновлення месенджера.

Дуров зазначає, що у безплатній версії і надалі з’являтимуться нові функції, а також користувачі без підписок зможуть користуватися такими перевагами Premium як переглядати великі документи, медіа та наклейки, надіслані користувачами Premium.

«Хоча наші експерименти з рекламою, орієнтованою на конфіденційність, у загальнодоступних каналах «один до багатьох» були більш успішними, ніж ми очікували, я вважаю, що Telegram має фінансуватися передусім його користувачами, а не рекламодавцями. Таким чином, наші користувачі завжди залишаться нашим головним пріоритетом», – резюмував Дуров.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 Серпня, Понеділок
7 Серпня, Неділя
Погода у Нововолинську та Володимирі