<

Постачальники газу в Україні озвучили річний тариф

17:21 | 26.04.2021 / Новини / , /
Перегляди
21
/ коментарі 3

“Нафтогаз” і більшість постачальників встановили річний тариф на рівні близько 8 грн за кубометр, що вище, ніж було в цьому опалювальному сезоні.

Нафтогаз встановив річний тариф на газ для населення в розмірі 7,96 грн/куб. м (з ПДВ, без доставки), про це з посиланням на сайт компанії пише Кореспондент.

Також почали оголошувати ціни на рік інші постачальники газу. Так, компанія YASNO (ДТЕК) встановила річний тариф у розмірі 10,5 грн/куб. м (з ПДВ і тарифом оператора ГТС).

“Закарпаттяенергозбут” і “Волиньелектрозбут” – 7,98 грн/куб. м (з ПДВ, без доставки), “ЕРУ Трейдинг” – 10,5 грн/куб. м, “ЕРУ Людям” – 10,18 грн/куб. м, “Галнафтогаз” – 10,99 грн/куб. м (з ПДВ).

Торгова електрична компанія (ПЕК, Київ) – 10,8 грн/куб.м з ПДВ, але без врахування транспортування.

При цьому Чернівецька обласна енергопостачальна компанія встановила тариф у 13,5 грн/куб.м з ПДВ та з транспортуванням.

Разом з тим, найбільший постачальник газу – компанія “ЙЕ Енергія” Дмитра Фірташа і близько 20 постачальників, що працюють під брендом “Твій Газзбут”, встановили єдиний тариф для населення в розмірі 7,99 грн/куб. м (з ПДВ).

коментарів: 3
  1. “встановили річний тариф на рівні близько 8 грн за кубометр, що вище, ніж було в цьому опалювальному сезоні.”
    Ну й шо ? “Не живіть минулим, а думайте про майбутнє. Цінуйте те, що маєте і не жалійте те, що втратили. Зараз ми маємо високі здобутки”

  2. Запасайтеся люди дровами або садіть капусту з горохом. Бо з такими темпами скоро будемо обігріватися лише власним газом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 Січня, Неділя
Погода у Нововолинську та Володимирі