<
Обмежений курс, збільшення податків: відтепер валюту в обмінниках продаватимуть за новими правилами

19:40 | 6.08.2022 / Новини / , , /
Перегляди
1021
/ Коментарі відсутні

В Україні найближчим часом продаватимуть валюту в обмінниках за новими правилами.

Нацбанк презентував Офісу президента реформу щодо скорочення кількості пунктів обміну валюти, пише ТСН.

Так, продавати долари зможуть за фіксованим курсом (принаймні на час воєнного стану), перевірки посилять, за друге порушення забиратимуть ліцензії, а за кожен обмінник доведеться сплачувати фіксований внесок до бюджету (його розмір може становити від 3000 до 7000 грн).

Додамо, що Нацбанк уже заборонив обмінникам показувати курс валют на табло, зобов’язав їх посилити правила безпеки та використовувати РРО (касові апарати).

Наразі НБУ планує здійснити реформу, а правила роботи обмінників хочуть кардинально переглянути. 

Нововведення базуються на чотирьох основних китах:

  1. Обмежать курс у обмінниках. Нині вони ставлять будь-які ціни і контролює їх лише ситуація на ринку: за якою ціною українці готові купувати, за такою їм і продають. Ймовірно, вартість валюти буде близькою до курсів в українських банках.
  2. Заборонять рекламу. Йдеться взагалі про будь-яку рекламу: у мережі, на вулицях. Завдання – зробити так, щоб українці згадували про обмінники лише в той момент, коли їм справді потрібно купити долари.
  3. Збільшать податки. Запровадять обов’язковий щомісячний внесок, який мають сплачувати всі обмінники, незважаючи на розмір їхнього прибутку.
  4. Посилять контроль. Після письмового попередження пропонують забирати ліцензію на роботу обмінного пункту. А українцям запропонують активно скаржитись на всіх порушників.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 Грудня, Неділя
Погода у Нововолинську та Володимирі