<
Займаються творчістю та вивчають українську: у Нововолинську функціонує дошкільний заклад для діток-переселенців

16:12 | 23.06.2022 / Нововолинськ / , /
Перегляди
313
/ Коментарі відсутні

З квітня місяця у Нововолинську функціонує група денного перебування для дітей, які разом з батьками вимушені були покинути свої домівки. Ідея організації садочка виникла, аби сім‘ї з різних куточків України мали можливість скоріше адаптуватись до нового міста.

Дошкільний навчальний заклад функціонує у будні дні, саме тут малеча розвиває свої здібності, вивчає українську мову та знайомиться з містянами. Як розповіли вихователі, діткам організовують різні творчі заходи, аби відволікти їх від жахливих подій, які довелось змалечку бачити на власні очі.

У садочку від благодійного фонду «Карітас-Волинь» працюють вихователі та психологи. Вони проводять діткам тематичні тижні, які присвячені кольорам, тваринкам, рослинам та інші.

Батьки маленьких переселенців зазначають, що задоволенні гостинністю Нововолинська. Мешканці з турботою відносяться до їхніх діток, намагаються залишити приємні враження від перебування у місті.

“Великою підтримкою для нас стало облаштування садка, адже тепер є можливість влаштуватись на роботу та пристосуватись до умов. Мої доньки Аніта та Агата в захваті від нових знайомств, занять та розваг”, – розповіла мати дівчаток.

Родини приїхали до Нововолинська з Миколаєва, Запоріжжя, Харкова та інших міст, покинувши свої рідні домівки, аби врятувати своїх дітей. Проте, після кількох місяців перебування, звикають до нового життя та планують залишитись проживати на Заході України.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 Серпня, Понеділок
Погода у Нововолинську та Володимирі