<

Відбулась традиційна відкрита першість Нововолинської ДЮСШ з міні-футболу

16:45 | 5.01.2017 / Нововолинськ /
5

4-го січня у спортзалі СОКу “Шахтар” відбулась традиційна відкрита першість Нововолинської ДЮСШ з міні-футболу “Різдвяний подарунок”. Шість команд 2005-06р.н. в запеклих поєдинках виборювали чемпіонство змагань.

Після ігор у підгрупах та стикових матчах третє місце посіла ДЮСШ-2, друге-ДЮСШ-1, А перемогу здобула команда ДЮФК “Волинь”! Вона отримала кубок за перше місце від ЦФЗН “Спорт для всіх”. Кращі гравці у командах: Дарчук Влад, Рубан Макс, Дудюк Ілля, Волошин Влад, Пащук Денис, Гах Влад. Кращий воротар-Габрук Макс, захисник-Іщук Василь, нападник-Бигар Макс. Кращим гравцем турніру визнано Іщика Данііла, Номінанти нагороджені цінними подарунками. А всі учасники заходу отримали різдвяні солодкі подарунки від постійного мецената цих змагань Андрія Супрунюка ,- повідомляє сайт міської ради.