У Нововолинську дитина ледь не вкололася використаним шприцом. “Знахідка” була у рюкзаку, який забрали з ремонту

Цей запис опубліковано більш як рік тому
17:28 | 2.12.2016 / Рубрика: Нововолинськ / Позначка: , , , , , / 33 коментарі

Ірина Куліковска занесла синові речі в нововолинську майстерню 23-го листопада, забрала через тиждень. Коли шестикласник зібрався покласти  книги у відремонтований рюкзак, побачив усередині використаний шприц з оголеною голкою.

У цій майстерні Ірина Куліковска ремонтувала речі вперше, занесла синові кросівки та шкільний рюкзак. Тепер, каже, взуття буде клеїти вдома власноруч. Довіра жінки до майстрів зникла.

“Коли забирала рюкзак з майстерні, він був відкритий. Спочатку майстер дав мені рюкзак, а потім кросівки – поклала їх всередину. Прийшовши додому, виставила взуття на полицю. Вранці син почав збиратися в школу (вчиться в другу зміну), зайшов у спальню і став кричати: “Мамо, йди сюди”. Я в цей час розмовляла по телефону. Дивлюсь – а там шприц, голка зверху. Пощастило, що він не поранився. Не закриваючи рюкзак, понесла в майстерню, поклала на стіл підприємцю. Він сказав, що не знає, що це таке”, – розповідає Ірина.

З її слів, майстер Юрій Раковець відразу кинув шприц в картонну коробку, яка стояла на підлозі. Жінка викликала поліцію і залишилася під дверима чекати правоохоронців. В цей момент підприємець двічі вибігав на вулицю, один раз в його руках був чобіт. Коли приїхала поліція, він сказав, що викинув шприц на смітник.

“Правоохоронці питали власника майстерні чи вживає наркотичні речовини – він заперечив. Потім пробили інформацію по базі даних. Передаю дослівно слова поліцейського: “Тут цілий букет”. Зрештою правоохоронці сказали, що тут ніякого криміналу немає, порадили подавати в суд на Раковця. Пояснили, що в моїй ситуації був би кримінальний злочин в тому випадку, якщо дитина заразилася б.

Якраз під час цієї розмови прийшов тато з хлопчиком такого ж віку, як мій син. Теж по рюкзак. Я відразу попередила, щоб перевірив свої речі. Раковець став обурюватися, що я псую репутацію перед клієнтами. Він не визнав, що шприц його, сказав, що “знахідка” може належати клієнту чи то колезі…”, – каже Ірина Куліковска.

Жінка шість років проживає в Польщі. Вона впевнена: якби там таке трапилося, підприємця відразу заарештували, а майстерню прикрили б.

Власник “Ремонту взуття” Юрій Раковець коментує ситуацію інакше:

“За стільки років роботи у мене вперше така ситуація. Вона відкривала сумку, поклала кросівки переді мною і пішла. Цікаво, що відразу шприца не побачила. Шприц – не голка, його видно. Тим паче, рюкзак невеликий. Прийшла до мене не відразу, а на наступний день. Звідки я маю знати, хто міг його туди покласти. Мене нещодавно пограбували, тепер потрібно людям збитки відшкодовувати, а тут ще ця історія зі шприцом. Вона кричала перед клієнтами, що ось тут таке сталося. До мене приходять по 6-7 людей, всі чекають. Що хочеш може бути. Сумка з самого краю лежала, можливо, хтось кинув… Працюю сам, не можу спостерігати за кожним, хто заходить у приміщення. Роботи багато – з шести ранку до восьмої години вечора. Клієнтка говорила, що заяву писатиме. Хай пише, що ж. Є різні люди, всім не вгодиш”.

Ірина Куліковска вже проконсультувалася з адвокатом та не виключено, що подаватиме підприємця в суд. Жінка каже, що на місці її дитини може опинитися будь-яка інша.

0
Вайбер
33 коментарі
 1. Молодець, оце так пані Куликівська! І поліцію викликала. Це по-моєму. Не казлиця. І за свою дитину дбає, не те що більшість – тільки за себе. Дякую, пані Ірино, потішили діда. Шкода, що нововолинська поліція все більше починає нагадувати колишню міліцію.

  6+
  • Як би так дбала про свою дитину тоб ,не брала гріх на душу і не звинувачувала своєю брехнею людину!!а то в житті все повертається як не нам то дітям нашим!перш чім зробить щось потрібно добре подумати….

   0
 2. Я так розумію, що бігіючи з ботинками на двір….Два Рази…щось викидів у загальний смітник…значить має що приховувати…і напевно не зі своім ботинком бігав..а когось із клієнтів!!!!! А потім ми заберемо своі чобітки і навіть не будемо знати , що в них тримали….

  5+
 3. зараз проблема найти хорошу майстерню в нашому місті,а ремонтувати треба.нового не накупляєшся.дехто хвалить одну,дехто іншу,або навпаки…туди не ходи бо там…і т.д.
  Я наприклад уже 2 роки не міняю майстра(з двору “молодежки”)поки все влаштовує)))

  3+
 4. Декілька раз ремонтував там взуття, якість ремонту хороша і ціна не висока.

  3+
  • Шкода що шприц із кровью не отримали в чоботи….думаю що після такого сюрпризу Ваша думка змінилася повністю!!!!напевно дітей не маєте своіх..тому вам товариш це не зрозуиіло…пережити страх за свою власну дитину….за її здоров’я а можливо і життя!!

   1+
 5. теж туди ношу в ремонт взуття , цінна якість відповідає , відновлює май же мертве взуття

  2+
 6. А чи тут йдеться про якість і ціну??? Ви що не вмієте читати чи не розумієте в чому проблема??? Скромно кажучи нагадаємо Януковича своїми відповідями…. де питання і відповіді із різних парафій і не пов’язані між собою.. … ааааа…або ви може просто “”” товариші”” МАЙСТЕРНІ “” скоріше за все так і є…. що рятуєте репутацію ” ДРУЖБАНУ”??

  1+
 7. Олександра / 3.12.2016 - 15:33 / Відповіcти

  Всі в міють читати і всі всьо розуміють прошо і деця шо внас за люди совість втратили коли молодий хлопець працює сам насебе і стараєця і він виконує свою роботу так шо ніхто не зробе він скільки років там працює внього там най кращі відгуки всі шо приносять він все передивляєця при клієнту і таксамо як від дає він просе кожного клієнта передивитись свої речі так само вишло з тою клієншою вона приньому подивилась маленький рюкзак і кросівкі і все було добре але звернулася вона на слідующий день після обіду нормальна люлина яка знаходе ше такі речі то звертаєця зразу проблему ми бачем шо поцілому нововолинцку діти чим займаюця і шо роблять шпріци валяюця зкрізь і агрисивні і батьки взагалі не звертають у вагу на совоїг дітей шановна Марічка як шо ти така розумна іди до сапожнікува і на веди порядок в на шому місці чим обвиновачувати не вину людину внас люди тільки шо міють обісрати не соромно брати гріх на душу

  5+
 8. Шановна Олександра!!! Ви з початку навчиться грамотно писати, а вже після того висловлюйте свою думку! Видно , що у школі вчилися “” добре”” ….і із за таких ьезграмотних і нічого не розуміючи..маємо те , що маємо!

  5+
  • І з чого роздули бучу! Видно, що вмієте тільки те й робити, що брудом поливати! Звичайно, що відповідальності з майстра ніхто не знімає, та провина його в тому, що не вслідкував, як там опинився шприц, до речі така ж вина і мами хлопчика, що сама не перевірила. Вчепилися до людини, тільки дурень припустить, що він сам вколовся і всадив шприц в рюкзак. Можливо дійсно хтось підкинув, можливо і ще якась причина, та хто Вам, шановна давав право звинувачувати людину, яка своєю чесною працею заробляє на хліб?! Ваші звинувачення, це лише припущення! Побачили на другий день, Вам могли і по дорозі вкинути той шприц. Порада майстру з майстерні подати зустрічний позов, про моральну шкоду, а то привикли безпідставно звинувачувати, критикувати і брудом поливати! І Буг після таких публікацій почав нагадувати сайт веселої журналістки, що його редакторів не красить. Це моя особиста думка. А від сьгодні, взуття буду ремонтувати тільки в цій майстерні…

   1+
   • Ви тупенька? Шприц з голкою попав до дитини, дитина могла заразитись!!! Власник не заперечував що цей шприц якось попав з майстерні! Та за таке потрібно відразу в тюрму сажати а ви тут на захист встали. Люди мають знати правду, дякуючи Бугу ми стаємо уважнішими!

    Я навіть боюсь представити що пережила мама хлопчика, одне точно – її вини тут немає! А майстер має відповісти за це!

    “Вам могли і по дорозі вкинути той шприц.” – це верх ідіотизму! так і живемо серед бовдурів.

    8+
 9. Олександра / 3.12.2016 - 18:42 / Відповіcти

  Шановна Марічка!!!!!Чи пишу я грамотно чи ні не вам мене виправляти! А як вичась то не твоя справа ……зато я по софісті живу а вод ти тепер подумати треба.Як шо ти така розумна той видно до чого ти добилась ……

  0
 10. Шановна марусино твоя грамота підла.принести з дому шприц .ти небезпечний клієнт для підприємця .хто наступна жертва.що туди занесеш

  1+
 11. Олександра / 3.12.2016 - 18:56 / Відповіcти

  Зара на то ніхто не дивеця, чи грамотний чи ні!!!! кожен має право висловлювати свою думку, впершу чергу людиною треба бути!!!!!

  0
 12. Слухай ти !Несподіванка!!Цікаво скільки тобі заплатили що підставити мого брата!!!дуже цікаво що сталось це саме після того я його пограбували можливо ти там теж була, я б на твоєму місці булаб дуже обережна з виноваченнями!А то за неправдиві покази наїсишся страху точно ти понняла…

  1+
 13. Цікаво в тебе що з зіром проблеми ,коли забирала замовлення тобі показали сумку як на диво ти не чого там не бачила,не стидно !!?в тебе свій син росте дивись ато принесе тобі несподіванкі ,залиш в покої мого брата ато пошкодуєш ,в житті все вертається !!!

  1+
  • о, це вже погрози, прийдеться правоохоронцям з вами провести бесіду.

   6+
   • Слухай ти погроза!як що не розбираєшся коли люди висловлюють свою думку і пишуть то як воно є насправді то краще мовчи і не чого не пиши,а брату моєму слід подати бумагу на відшкодування і втрату прибутку в його бізнесі ,за не справедливе і безпітставне обвинувачення яке не має не яких реальних доказів вини підприємця,а то бачу що в людей не чого святого не залишилось ,більшість тільки дивиться як би кого обісрать і потопить!!Забули людьми нормальними бути в першу чергу

    2+
 14. Постидаласяб,таку брехню розводити,я бачу ви дуже зацікавленні зруйнувати бізнез,можливо ви теж маєте відношення до пограбування,скільки років працює і все добре було а тут пограбували шприц дуже цікаво!?що не наїлися то й не наїстеся знаєш таке,позорище!!

  1+
 15. Таких дам як Куліковська бачю на скрізь і знаю чим вони дихають!!!Об’єктивно подивитись на цю ситуацію,і логічно подумати:людина яка сама на себе працює,тимбільше заробляє гроші власними руками-це його хліб,для чого йому класти шприц в речі клієнтки-це раз,а по друге якби дійсно вона знайшла цей предмет,а не поклала сама,то чому вона з цим шприцом не звернулась до поліції,а влаштувала концерт!?Хочі
  ться сказати цій новоспеченій полькі ,що є люди які не всьому вірять що пишуть такі поетеси.Шкода хлопця який заробляє ту копійку,і комусь дуже мішає,комусь так потрібно це приміщення в якому він займається ремонтом!Шановна Ірино ви наводите приклад як на цю ситуацію відреагували би у Польші,то маєте щастя саме ви,що все сталось на Українці,а то на вас в суд давно подалиби за наклепи,і щей грошову компенсацію заплатили би людині.Не строй з себе леді,такі як ти хочуть здаватися кращими ніж вони є насправді.Не так важливо чи грамотно людина написала чи ні,важливіше яка суть, ви так акцентуєте увагу,що являєтесь високо освітченою людиною, тут не форум і не клуб науковців! Саме страшне що за вчинки батьків відповідають діти.

  2+
  • а давайте не будемо тут срач розводити, нехай все вирішить поліція та суд.
   Мама Ірина заслуговує на повагу! Молодець що не побоялась і наважилась розповісти правду, я їй вірю.

   А скільки таких терпіл у місті які бояться щось сказати, їх щимлять, а вони боягузи нічого нікому не скажуть, в поліцію не підуть, в ЗМІ не будуть звертатись, сидять собі і терплять. Беріть приклад з Ірини, негідників потрібно провчити! Боріться бл**ь бо за наше життя дуже багато життів було покладено.

   7+
   • Перед тим як ображати людей добре подумай!А ти не негідник

    2+
   • правосуддя / 5.12.2016 - 14:18 / Відповіcти

    “Лисий”,на що ви підбиваєте людину.Марічка тривалий час за межами Україниі,очевидно,не в курсі роботи правоохоронних органів та судової системи.Більше того доказів нема,свідків нема…Одними голими звинуваченнями долеко не заїдеш,а за наклеп є конкретна відповідальність.Дивно ,що адвокати цього клієнту не пояснюють.Напевно, хочуть заробити гроші,людина з польщі приїхала…

    0
 16. Я не знаю який з Юрія майстер,але такі речі,як голка від шприца-це просто недопустимо!!!І доречі моя колега по роботі вже місяць не може забрати в нього своє взуття,хоча здавала його по передоплаті.

  1+
 17. Пані Куліковська дуже чесна, порядна людина і турботлива мати.Багато хто з людей які мають дітей вчинили би так само як вона.

  3+
  • правосуддя / 5.12.2016 - 14:36 / Відповіcти

   Ніхто цього не заперечує,Ольго.Цей прикрий випадок стане хорошим уроком для багатьох людей і батьків в т. ч.І вчиняти та діяти потрібно трішечки по іншому,а не так само.Гроші перераховуються біля каси,а не вдома.А якість роботи та огляд відремонтованої речі проводиться біля біля майстра та бажано при ссвідках і правоохоронцях.В противному разі дуже малі шанси встановити справедливість.

   0
  • Дуже видно цю чесність і порядність,вона навіть не знає що це таке,такі люди як вона далекі від такого на жаль…

   2+
 18. Мова – стан душі. Відразу видно душі грамотіїїв і грамотійок, які там заступаються за свого… “брата”, “друга” по нещастю. Мамі – респект і повага від усіх, кому не байдужа доля дітей, а суд у всьому розбереться.
  p.s. Із погрозами, приниженнями, обзиванням також.

  2+
  • Слухай ти письменник не відбувшийся!не буть таким грамотним яким не являєшся думай що пишеш письменник це втебе друзі по нещастю,а за свого брата гори з вернем ,що це ти так зазтупаєшся можливо ти теж являєшся учасником крадіжки і цеї підстави -дуже цікаво

   3+
 19. прометей / 5.12.2016 - 20:20 / Відповіcти

  Не хочу нікого образати,але Юрія буду захищати.Хлопчина просто майстер від Бога, ЗОЛОТІ РУКИ. Відновлює майже “мертве” взуття (як хтось уже написав), робить ремонт ДУЖЕ ЯКІСНО і порівняно недорого.Те, що в нього зараз невеликі проблеми з термінами виконання замовлень- це все після крадіжки. А ту ще й ця резонансна подія з шприцом!Таке враження що хлопчині просто не дають працювати,спеціально все це підлаштували щоб його скопроментувати. Юра,тримайся! Я думаю що багато клієнтів,яким він ремонтував взуття, мене підтримають.

  4+
 20. Підприємцем він не зареєстрований, працює нелегально. Дуже часто кричить до своїх клієнтів, мабуть така неадекватна поведінка через вживання наркотичних речовин

  1+
  • А ти що і в туалет з ним ходиш що так все знаєш,я так розумію грамотій ти це пишеш просебе!

   2+

Додати коментар


Погляд

Та всядьтеся ви, кінець кінцем! Моліться в храмі, вдома!
Вірус косить наші ряди! Наші – маю на увазі попівські. Гострий вірус їзди на тачанках. Наввипередки, грузовиками і джипами, з колонкам і скотчем примотаними хоругвами… ...

Новини

28 Березня, Субота
22:32
В Україні зафіксовано 356 випадків COVID-19
21:37
У Луцьку засудили водія, який збив пішохода насмерть 1
20:25
Хворих лікують на вулиці: волинянка розповіла про ситуацію з коронавірусом в Італії 1
19:57
У мешканця Нововолинська експрес-тест показав позитивний результат на коронавірус 7
19:06
Директорка Луцької міської лікарні підтвердила захворювання на коронавірус 1
18:34
У Володимирі-Волинському та Іваничівському районі вчергове підпалили суху траву
17:52
Депутатка ВРУ заявила, що у неї коронавірус 1
16:10
«За італійською статистикою на Волині коронавірусом може захворіти 1000 осіб» – керівник обласної лікарні 2
15:17
Іваничівська центральна районна лікарня отримала перший транш ліків та засобів захисту для лікарів у боротьбі з COVID-19
14:33
Внаслідок пожежі у багатоповерхівці у Володимирі-Волинському ніхто не постраждав
13:07
У Луцькому районі легковик на смерть збив пішохода
12:13
На Тернопільщині з 36 хворих на коронавірус – 21 медик
10:35
В Україні підтвердили 311 випадків коронавірусу, 8 – летальних
09:15
Бригади медиків при райлікарнях тестуватимуть людей з підозрою на Covid-19 удома
08:29
Близько 150 осіб госпіталізовано з підозрою на пневмонію в ОРДЛО
07:14
Волинянка розповіла, що люди у Польщі панікують, бо залишилися без роботи
05:51
У Чернівецькій області виписали двох пацієнтів, які одужали від COVID-19
03:38
Розповіли про статки першого заступника Волинської ОДА 2
01:36
Іспанія повернула в Китай неякісні тести на коронавірус: такі ж закупив Київ 2
27 Березня, П’ятниця
23:52
У Ківерцях судитимуть 59-річного мешканця, який намагався убити батька
Усі новини

Погода у Нововолинську та Володимирі