<
Тепловізор придбано: благодійну лотерею та збір коштів для військових з Нововолинська закрито

09:15 | 5.08.2022 / Нововолинськ / , , , /
Перегляди
546
/ Коментарі відсутні

З допомогою усіх, хто долучився до збору коштів вдалось придбати тепловізор для військових Нововолинська з окремого батальйону спецпризначення. Досягнути мети надзвичайно допомогли місцеві волонтери та творчі небайдужі люди .

Розголос про збір на тепловізор оголосили матері та дружини вояків, які проживають та працюють на території Нововолинської громади. Разом читачі БУГу та користувачі інтернет-простору надіслали понад 36 тис. гривень.

З допомогою художника Павла Москаля, який організував Благодійну лотерею, вдалось зібрати ще 7 тис. гривень до вказаної вище суми. Переможці виграли магніти ручної роботи «Патрон», «Мрія», «Україна», номерки щасливчиків хлопець опублікував на своїй сторінці в інстаграм.

Прилад захисникам потрібен був терміново, тому волонтери знайшли дешевший тепловізор та прилад нічного бачення закордоном. Згодом опублікуємо звіти про отримання, усе необхідне на місце призначення повезуть місцеві волонтери та військовий капелан Павло Гаврилюк.

Нагадаємо, нині оголошено збір на дрон для військових 14 бригади з Іванич, які знаходяться на нульовій позиції. Потрібно зібрати близько 90 тисяч гривень, за добу вдалося зібрати близько 30 тисяч гривень.

Допомогти коштами можна за реквізитами:

  • 4149629358366102 Маковський Ігор
  • Maxyuk@gmail.com – PayPal

Військові дякують усім, хто долучився до допомоги! Зусиллями небайдужих нововолинців вдалось згрупуватись та досягнути бажаного результату. Тепер вояки мають змогу ефективніше виконувати бойові завдання та захищати населення від ворога!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
24 Вересня, Субота
23 Вересня, П’ятниця
Погода у Нововолинську та Володимирі