<

Благодійна лотерея: перекажіть 50 гривень та допоможіть хлопцям з Нововолинська придбати тепловізор

Цей запис опубліковано більш як рік тому
13:42 | 26.07.2022 / Нововолинськ / , , , , /
Перегляди
2003
/ Коментарі відсутні

Спільно з художником із Житомира БУГ запускає благодійну лотерею, де учасники матимуть можливість виграти магніти ручної роботи «Патрон», «Мрія», «Україна». Зібрані кошти підуть на придбання тепловізора для військових з Нововолинська.

Аби стати учасником лотереї, усього потрібно пожертвувати кошти у сумі 50 гривень у банку за посиланням. В коментарі до платежу обов’язково вказати свій номер телефону, до якого закріплений вайбер або телеграм.

Переможців буде троє, вони обиратимуться рандомно серед інших донаторів. Приз – магніти ручної роботи, виконані аквареллю, розмір 9×7 см, чим більше переказів – тим більший шанс перемогти.

Зібрані кошти підуть на придбання тепловізора нововолинським військовим, ціна якого – 66 600 гривень. Розголос про збір на тепловізор оголосили матері та дружини захисників, які проживають та працюють на території Нововолинської громади, уже вдалось зібрати майже 16 000.

За допомогою бажаного пристрою хлопці матимуть змогу ефективніше виконувати бойові завдання та захищати населення від ворога. Кожному зрозуміло – росіяни втратили свою людяність та намагаються стерти Україну і наш народ з лиця землі.

Будь-яка сума наблизить наших земляків до купівлі тепловізора. Підтримайте воїнів з Нововолинська та долучіться до збору коштів з допомогою Благодійної лотереї. Спільними зусиллями, разом до перемоги!

Нагадаємо, раніше художник Павло Москаль розігрував картину із зображенням Kalush Orchestra «Save Mariupol» на благодійному аукціоні. Її придбали за 4 500 гривень, виручені кошти хлопець передав військовим.

Сам художник навчався у Нововолинському ліцеї №5, з початку військових дій, митець повернувся з навчання у Житомирі до Нововолинська. Тут і виникла ідея організовувати благодійні аукціони картин аби допомогти захисникам з рідного міста.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

21 Квітня, Неділя
20 Квітня, Субота