<

Розширили прийом хворих на COVID-19 у Нововолинському центрі первинної медико-санітарної допомоги

20:13 | 2.02.2022 / Нововолинськ / , /
Перегляди
712
/ 1 коментар

У зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції у Нововолинському центрі первинної медико-санітарної допомоги розширили прийом хворих коронавірусом.

Про це повідомляють на сайті міської ради.

  • В амбулаторії ЗПСМ №4 додатковий прийом пацієнтів з підозрою на коронавірус проводять Савонік Н.В., Моренко О.М., Панасюк І.В, Потапчук Н.І., Юрійчук Т.І., Григорєва Н.С., Головчак С.М.
  • Амбулаторія ЗПСМ №3 (проспект Дружби, 19) повністю переходить на прийом хворих із підозрою на коронавірусну інфекцію (центральний вхід).

Сімейні лікарі Войтович О.О, Моренко В.В, Тиханська Т.Я, Попов А.В., Розводовська Д.В. переведені на прийом хворих з інфекційною патологією.

Вакцинацію від COVID-19 проводять у лівому крилі амбулаторії (вхід з двору житлового будинку). Запис на прийом: 097 773 82 60.

ПЛР-тестування проводиться всім пацієнтам з підозрою на коронавірусну інфекцію

  • в амбулаторії ЗПСМ №4 у кабінеті №13 з 8:00 до 15:00,
  • в амбулаторії ЗПСМ №3 у кабінеті №5 з 8:00 до 11:00.

В амбулаторії ЗПСМ №1 та ЗПСМ селища Благодатне ПЛР тестування можна зробити у свого сімейного лікаря.

один коментар
  1. Незважаючи на те, що в амбулаторії на пр. Дружби 19 ПЛР тестуваня в кабінеті 5 має проводитись з 8.00 по 11.00 (як написано в розкладі та в цій замітці), сьогодні кабінет відкрився о 9.10. Так, напевно, працівникам зручніше. Треба ж іще каву зранку попити. Вони теж люди. Так що, відвідувачі амбулаторії, зважайте на це ))). Совок – він в генах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 Липня, Четвер
6 Липня, Середа
Погода у Нововолинську та Володимирі