Перегляди
1
/ Коментарі відсутні

Призові місця  привезли до міста наші спортсмени.

Нещодавно вони побували на VІІІ Міжнародному турнірі з греко-римської боротьби серед юнаків, пам‘яті видатного борця Карпатського краю С.Кутлана й знаного тренера Закарпаття Е.Кудрона та з нагоди дня міста Виноградів. В турнірі взяли участь спортсмени Угорщини, Словаччини, Білорусії, Молдови, Румунії та команди міст, а також областей України. В  змаганнях взяли участь 286 учасників, загалом 27 команд, – пише Наше Місто.

Нововолинська команда була представлена чотирма спортсменами, під керівництвом тренерів Олександра Трибунського та Сергія Самоха. Наші юні борці гідно представили своє місто: І місце виборов Роман Генда, учень спеціалізованої школи-колегіуму №1, ІІ місце здобув Роман Дуда, учень СЗШ №2, ІІІ місце гідно завоювали  двоє наших спортсменів – Валерій Коваленко (СЗШ №2) та Герман Бородій (СЗШ №7). Усі вони нагороджені грамотами, кубками та медалями.