Претендентка на титул «Mrs. Globe» Яна Власюк: «Певний етап у житті відкриває нові можливості, навіть якщо ти не виходиш з нього переможцем»

20:55 | 17.08.2018 / Рубрика: Інтерв'ю, Нововолинськ / 5 коментарів

Дівчина з Нововолинська Яна Власюк, яка проживає у США, змагатиметься за титул «Mrs. Globe» (Місіс Земна куля) у престижному міжнародному конкурсі. Вона вже має три титули – Місіс Пенсильванія, друга віце-місіс США та Місіс Чорне море і відправиться на фінальний етап конкурсу в Китай. По приїзді в Україну Яна завітала в студію інтернет-видання «БУГ». 

У розмові 26-річна Яна щира та позитивна, завжди усміхається. Про особисте життя мовчить або коротко щось відповідає, але додає – це «не для преси». Вона любить своє місто і приїздить щороку зі США до батьків, тут же й має багато друзів. Американське життя – інше. Чому Яна залишила Нововолинськ, який він для неї сьогодні, і звичайно про «Mrs. Globe», підготовку до фіналу та враження від конкурсу – в інтерв’ю «БУГу».

Конкурс «Mrs. Globe» є міжнародною презентацією краси, що проводиться щороку, участь в якому можуть взяти жінки у віці старше 25 років або які одружені, або є батьками. Це найбільший і найпрестижніший конкурс для одружених жінок у світі. Учасники конкурсу беруть участь у благодійній роботі, кошти виділяються для благодійної організації «Woman in Need» у більш ніж 70 країнах світу, які беруть участь у конкурсі.

Заснований конкурс у 1996 році, два рази перемогу отримувала учасниця від України.

ПЕРШИЙ КОНКУРС КРАСИ, ТРИ КОРОНИ ТА МОЖЛИВІСТЬ ОТРИМАТИ

ТИТУЛ «МІСІС ЗЕМНА КУЛЯ» 

— Яна, як вирішила взяти участь в конкурсі «Mrs. Globe»? Подібні змагання для тебе це щось звичне?

Скажу відразу, що конкурс краси у мене перший в житті. В деяких учасниць позаду їх і по шість, хтось вже був у журі. Коли розповіла дівчатам, що для мене таке вперше, то вони були здивовані. Казали, що гарно все виходить – дефіле, презентація себе (усміхається, – ред.). Приємно таке чути.

А як вирішила взяти участь? (знову усміхається, – ред.) Колись розповідала вам, що «по приколу». В інтернеті випадково натрапила на сайт, а мені відразу вискочило вікно «заповнити заявку». Потрібно було вислати фото та написати про себе. Через деякий час, коли вже й забула, мені зателефонували організатори.

— Були певні критерії, за якими обирали дівчат та умови участі в конкурсі?

Критеріїв, як таких, не було. Зріст, наприклад, немає значення, у мене невисокий – 164 сантиметри. Дівчата були різні. Щодо умов, то цей конкурс не є безкоштовний. Для участі необхідно було оплатити вступний внесок. Та за ці кошти купують корони, стрічки, гроші йдуть на проживання в готелі та харчування. І потрібно займатися благодійністю. Збирати кошти для організації «Woman in Need» (благодійний фонд по захисту жінок). Мені вдалося назбирати 1 400 доларів.

— Розкажи про два етапи змагань в рамках «Mrs. Globe», які ти вже пройшла. Які враження були, коли отримала перший титул?

Перший етап більше нагадував кастинг. Було близько 15-ти учасниць, у програмі були і дефіле в вечірніх сукнях, і в купальниках, та інші випробування. Звичайно мені приємно було отримати титул Місіс Пенсильванія. Відверто, не очікувала та й не ставила собі ціль виграшу.

Коли вже був наступний етап, там все цікавіше. Проходив конкурс кілька днів. Я змінила шість суконь, щодня новий макіяж та зачіска. У нас були репетиції з самого ранку, ввечері різноманітні івенти, коктейльні вечірки з фуршетами. Перед журі потрібно було багато говорити на публіку, були різноманітні дефіле. На конкурсі стала другою віце-місіс США та Місіс Чорне море.

— Як вийшло так, що «Місіс США» ти не стала, але відправишся на фінальний конкурс «Mrs. Globe»? Усі дівчата отримали титули?

Ні, серед учасниць були й такі, які лишилися без корони. У мене їх вже три (усміхається і дає приміряти журналістці, – ред.). Від США на фінал в Китай поїде три дівчини, ще три будуть представляти інший регіон.

Справа в тому, що учасницям, хто родом з іншої країни, пропонували від неї ж брати участь. Так як від України вже є інша учасниця, я представлятиму регіон країн Чорного моря. Та там буде конкурс в національних костюмах, тому я вже замовила собі в українському стилі сукню та вінок. Поки більш нічого не знаю про фінал. Він розпочнеться 22 листопада і триватиме до 2-го грудня

— Яна, розкажи про конкуренцію. Кажуть, що на подібних конкурсах серед дівчат все жорстко. Це так?

Чесно, конкуренції, як такої, не було. Ми дружелюбно говорили і це дійсно не фейк. Мені також було цікаво, що все так спокійно та щиро і запитувала дівчат, які вже брали участь у конкурсах краси, чи завжди так. Розповіли, що таке все ж є, але на конкурсах серед міс, в яких беруть участь молодші дівчата.

— Ти розповідала про сукні, як розумію, потрібно було самостійно готувати наряди? 

Так, самостійно. Свої переважно в інтернеті замовляла, з різноманітних сайтів. На фінал одну сукню мені дасть подруга, яку вона одягала на випускний. Як я вже казала, національний наряд замовила з України.

ПЕРЕЇЗД ДО АМЕРИКИ, ВРАЖЕННЯ ВІД ПОЇЗДОК В РІДНЕ МІСТО ТА ТЕ,

ЩО «НЕ ДЛЯ ПРЕСИ»

— Ти давно живеш у США? Чому переїхала?

Більше двох років я проживаю в штатах. А чому переїхала? Не дуже люблю говорити про особисте. Є речі, які «не для преси». Скажу так, що залишилася там, бо було заради кого.

Спочатку поїхала в США з університету за програмою «Work and Travel», потім зробила ще туристичну візу. В загальному рік там жила. Далі вирішила там поступити в коледж, але щоб зробити візу потрібно було їхати додому. На жаль, мені прийшло три відмови. Через чотири роки  таки зробила візу і переїхала жити в США.

Там дійсно багато можливостей і життя цікаве, але дуже сумую за своїм містом, рідними та друзями.

— Часто навідуєшся в рідне місто? Як себе тут почуваєш?

Приїжджаю щороку до батьків. Спочатку незвично та страшнувато, але в кінці вже такі відчуття, що хочеться лишитися. Відмінність в людях, українську культуру відразу видно. Злочинність і наркоманія в місті лякає, особливо неприємно бачити не зовсім адекватних або п’яних молодих людей. Дуже багато безпритульних собак та котів. Та тут сім’я, я тут виросла, мені тут добре. В Нововолинську все рідне та комфортне. Відчуваєш, що вдома, бачиш друзів і рідних, за якими сумуєш. Тут я відпочиваю душею.

У наших людей свій менталітет. Навіть в Америці зазвичай дружу та спілкуюся зі своїми, українцями.

— Як слідкуєш за життям в Україні та Нововолинську? Читаєш новини на «БУЗі» чи можливо на інших сайтах?

Зазвичай дізнають все із соцмереж. Читаю по можливості і «БУГ», і інші місцеві видання.

РОБОТА, ПОДОРОЖІ, СПОРТЗАЛ ТА ЛЮБОВ ДО ЇЖІ

— Яна, чим займаєшся у США?

Коли тільки переїхала вже на постійне місце проживання, то впала в депресію. Виходить, що все залишила і довелося сидіти вдома в чотирьох стінах. А я дуже не люблю самотність. Та з часом знайшла роботу в компанії.

Працюю в корпорації реабілітаційних клінік, у центральному офісі в бухгалтерському відділі. Спочатку було важко, бо недосконало знала мову. Найгірше було проводити телефонні дзвінки і писати офіційні папери. Та з часом підтягнула мову, на практиці все простіше вивчити.

— А освіта в тебе яка? У США десь навчалася?

Я навчалася в Польщі на факультеті економіки та міжнародного бізнесу. Маю незакінчену вищу освіту. Планую продовжити навчання і тут.

— Ти гарно виглядаєш, як за собою слідкуєш? До конкурсу була якась спеціальна підготовка?

Я ходжу в спортзал. А у харчуванні практично не обмежую себе ні в чому, хіба по кількості, бо люблю багато поїсти. Дуже легко поправляюся. А до конкурсу звичайно старалася схуднути чи, правильніше, не набрати зайве. Зазвичай кілограми набираю взимку (усміхається, – ред.).

— Чим займаєшся у вільний час?

Весь свій вільний від роботи час я присвячую подорожам, хочеться побачити якомога більше.

— Маєш своє життєве кредо?

Впевнена, що наші думки матеріальні. Кожен може прикласти зусиль, щоб зробити своє життя таким, яким хоче. Мислити потрібно позитивно та щодня прокидатися з позитивним настроєм на день та життя в цілому.

«НЕ СТАВЛЮ СОБІ ЦІЛЬ ВИГРАШУ. НАВІТЬ БУДЬ-ЯКА УЧАСТЬ

ВІДКРИВАЄ НОВІ ГОРИЗОНТИ»

— При нашій першій розмові, коли я тільки дізналася, що ти береш участь в доволі престижному міжнародному конкурсі краси і стала Місіс Пенсильванія, ти говорила фразу, що для тебе головне участь, а не перемога. Щось змінилося? 

Ні, не змінилося. Я й надалі не ставлю собі ціль, що треба обов’язково перемогти. Думаю, що титул  «Mrs. Globe» отримаю не я, бо як мінімум в мене не зовсім модельна зовнішність через невисокий зріст. У будь-якому випадку я навіть не очікувала, що все так далеко зайде.

— А горизонти вже нові відкрилися?

На даний момент уклала контракт з одним модельним агентством. У фейсбук було багато пропозицій, але не дуже звертаю на такі увагу. Бо більш серйозне агентство не буде тебе шукати, ще й в соцмережі, а навпаки. Була пропозиція від одного з українських телеканалів взяти участь в проекті, та там потрібно приїздити на зйомки, поки відмовилася.

Редакція інтернет-видання «БУГ» слідкуватиме за фіналом конкурсу  «Mrs. Globe» та бажає нововолинській красуні перемоги.

Розмову вела Катерина Костючик,

інтернет-видання «БУГ».

5 коментарі
  1. громада хоче знати IQ цієї красуні

  2. Гарній дівчині можна й не працювати. Що вас завжди жаба давить!?

  3. дівчина працює в бухгалтерії в фармацевтичній компанії

Додати коментар


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Погляд

Ваш указ не мав би для мене ніякої канонічної сили та дії навіть якби був написаний не так абсурдно і гротескно
Закінчив колядувати і відповів своєму колишньому керівництву. Високопреосвященному митрополиту Володимир-Волинському і Ковельському Володимиру Ваше ...

Новини

19 січня, Субота
15:25
На Івано-Франківщинні знайшли унікальні документи УПА
14:45
Водохреща у Володимирі-Волинському: як освятили воду в річці та як купалися
14:29
На АТОвця, який звинуватив Вілкула у брехні, напала охорона депутата
13:31
У Львові двоє підлітків викинули кота з вікна багатоповерхівки і зняли це на відео
12:39
Прихожани храму в Нововолинську проголосували за перехід до ПЦУ 20
12:08
Багатодітна матір народила дев’ятнадцяту дитину на Рівненщині
11:11
На Вінниччині 1-річний хлопчик помер від насильницької смерті
10:15
У храмі Московського патріархату в Сумах пролунав вибух 4
09:17
У Луцьку викрили аферистку на автостанції, яка збирала гроші нібито на лікування дитини
08:15
На водоймах Волині чергуватимуть понад пів сотні рятувальників на Водохреще
07:12
МОЗ спростувало фейкову інформацію щодо нових правил виклику «швидкої»
05:23
Гурт «Скрябін» випустив невидану пісню з голосом Кузьми 1
03:21
Чим запам’ятався тиждень, що минає, – цікаві фото
01:15
В Україні знову дозволили використання розчину для ін’єкцій
18 січня, П’ятниця
23:46
В Овадні замість ательє відкриють ЦНАП
22:47
Вершкове масло і згущене молоко визнали найбільш фальсифікованими продуктами в Україні
22:07
Голий чоловік розгулював супермаркетом у Києві 5
21:36
За тиждень на Волині хворих на кір стало удвічі більше
20:42
Керівник благодійного фонду ввозив «гуманітарку» з порушеннями: майна майже на 6 мільйонів вилучили на «Ягодині»
20:11
Рятувальники Нововолинська нагадують про правила безпеки на Водохрещенські купання
Усі новини