<

Онкохвора Тетяна Куценко з Нововолинська потребує допомоги

Цей запис опубліковано більш як рік тому
17:43 | 12.07.2019 / Нововолинськ / , /
Перегляди
1
/ Коментарі відсутні

Тетяна Куценко з Нововолинська, яка бореться з раком починає 10 курс лікування. Для цього їй необхідна фінансова допомога, аби придбати дороговартісні препарати.

Про це вона написала на своїй сторінці у фейсбук.

“Починаю 10 курс. Для онкохворих в нашій Україні, здається головна проблема – це гроші, щоб продовжити своє життя. Так, я живу одним днем, прокидаюся дякую Богу, молюся, лягаю спати і дякую Богу за прожитий день зі своєю родиною! Але насправді, шукаючи кошти, ми боремося за саму можливість БОРОТЬБИ. Спочатку лікарі не дають гарантій, шансів на майбутнє, кажуть панацеї немає, можлива стабілізація або є таргетний, але дивлячись на твій недорогий зовнішній вигляд, каже – ви “не потягнете”. А потім пишуть вже – зараз вогнища ніде не визначаються… А написати “ви здорова” ніхто й не напише ніколи на 4 стадії, бо наша медицина такого не визнає і не визнає ніколи. Люди можуть жити дуже якісно на таргетних новітніх ліках, вони зараз є від будь-якого виду раку, але державі це дорого та невигідно.

Вигідніше хімії, які вбивають не тільки хворі, як таргети, а й здорові клітини, садять серце та нирки, інші органи і людина довго не витримає будь-яка, це зрозуміло…

Зараз в наш нелегкий час, коли онкохворих людей все більше благають про допомогу, стає все важче знайти людей, які підтримають матеріально. Чудово, що такі люди все-таки є… Ми всією родиною постійно дякуємо усім, хто долучився і долучається до збору коштів, навіть коли перераховують 1 грн. Хай Господь Вам поверне вашу доброту сторицею, береже Вас та Ваші родини! А зараз, щоб моя хвороба не повернулася, я мушу надалі приймати таргет “Ібранс”, – пише Тетяна.

Номер картки 5168 7573 9648 7623Куценко Тетяна.

Світлина від Tanja Kucenko.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
24 Вересня, Субота
23 Вересня, П’ятниця
Погода у Нововолинську та Володимирі