<

Нововолинська бригада екстреної медичної допомоги виборола бронзу в змаганнях «Волинські медичні ралі-2021»

16:44 | 26.09.2021 / Нововолинськ / , , /
Перегляди
1083
/ Коментарі відсутні

12 команд-учасниць, екстремальні умови, максимально наближені до реальних, 6 непростих завдань та 7 годин безперервної напруженої роботи – в Луцьку відбувся 5-й Волинський обласний чемпіонат бригад екстреної медичної допомоги «Волинські медичні ралі-2021». Бронзу у змаганнях завоювала нововолинська бригада екстреної медичної допомоги.

V чемпіонат бригад екстреної медичної допомоги «Волинські медичні ралі-2021» відбулися 24-го вересня на базі КП «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф». Про це йдеться на офіційній сторінці медзакладу у фейсбуці.

Директор КП «ВОЦЕМДМК» Волинської обласної ради Володимир Шмаль зазначив, що традиційно змагання були максимально наближеними до реальних надскладних умов. 12 бригад з усіх куточків області змагалися з метою перевірки практичних і теоретичних знань з надання екстреної медичної допомоги. Всі бригади приїхали на нових авто, обладнаних за останнім словом техніки.

Дії бригад оцінювали судді на шістьох етапах:

  • екстрена допомога травмованому;
  • розширене реанімування дитини;
  • практичні навички надання допомоги хворому з підозрою на коронавірус;
  • екстрена допомога при гострій серцево-судинній патології; відпрацювання маніпуляцій при наданні екстреної допомоги;
  • допомога при надзвичайних ситуаціях з великою кількістю потерпілих.

До складу суддів входили завідувач відділу ДЗ «Українського науково-практичного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф МОЗ України» Віталій Кирилюк, к. мед.н., інструктор Європейської ради реанімації, директор курсів BLS.BLS, керівник стимуляційного центру TESIMED Тернопільського національного медичного університету ім.І.Я.Горбачевського Галина Цимбалюк, а також фахівці КП «ВОЦЕМДМК», які пройшли перепідготовку на сертифікованих курсах від Європейської Ради Реанімації.

Відтак, у виконанні 6 конкурсних завдань взяли участь команди Луцьких міських відділень ЕМД №1 та №2, відділу медицини катастроф, а також бригади Маневицького, Турійського (п.Купичів), Любомльського, Камінь-Каширсього (п.Піщане), Старовижівського (п.Сереховичі), Ратнівського (п.Заболоття), Ківерцівського, Горохівського (п. Шклінь) та Нововолинського відділень ЕМД.

До слова, у минулому році у зв’язку з карантином «Волинські медичні ралі» не проводились. Цьогоріч, як сказав Володимир Шмаль, всі учасники змагань мають щеплення від Covid-19.

За результатами чемпіонату було визначено кращі бригади у кожному з шести завдань, і, звісно, троє переможців. Перше місце вибороло Луцьке відділення медицини катастроф (МК), друге – Любомльське відділення ЕМД, третє – Нововолинське відділення ЕМД.

Переможці отримали цінні подарунки та можливість пройти сертифіковані курси від Європейської Ради Реанімації. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 Грудня, Понеділок
5 Грудня, Неділя
Погода у Нововолинську та Володимирі