<

Нараховують зайві куби і погрожують штрафними санкціями: нововолинець звинувачує Волиньгаз у махінаціях

19:31 | 10.09.2021 / Нововолинськ / , /
Перегляди
3716
/ коментарів 10

В редакцію «БУГу» звернувся нововолинець, який стверджує, що у Волиньгазі з нього штучно зробили боржника і погрожували йому штрафними санкціями. До того ж, за його словами, йому кілька разів дописували зайві куби газу.

Віктор нарікає: на підприємстві з квітня триває безлад, і він став його жертвою.

Як зазначив чоловік, в квітні йому нарахували 276 гривень за 5 кубів газу. Це при тому, що жодних заборгованостей у нього, мовляв, не було. В травні історія повторилася. Віктору знову додали ще 5 кубів до його показника. Ці куби вже були дещо дешевші – 230 гривень за 5 кубів.

Нововолинець розповідає, що не сидів, склавши руки, а вирішив розібратися в ситуації. Однак, на телефонні дзвінки фахівці Волиньгазу, за його словами, не відповідали. А в офісі підприємства правди не знайшов. Саме тому Віктор написав кілька письмових звернень.

“Поки чекав відповіді, отримав повідомлення з газового господарства, що я є боржником. Тобто з мене штучно зробили боржника, і, якщо не розрахуюсь, то до мене застосують санкції. Після звернення з часом прийшла відповідь. Ненадовго ситуація стала нормальною. Всі показники і ціни були виправлені. Але то не надовго”, – зазначив нововолинець.

У серпні, за словами Віктора, ситуація була незмінною. Йому прийшла платіжка за липень з нульовими показниками, але ці нулі коштували 194 гривні. За серпень він отримав платіжку, де дописано 2 куби за ціною приблизно 280 гривень.

“Кому таке може сподобатися? Я взагалі не люблю всіляких неточностей в рахунках, бо потім це вилазить боком споживачам. Що робити? Знову писати звернення? Дехто говорить, що компанія належить приватній особі і ніякого впливу ніхто не має. Як на мене, цю ситуацію потрібно висвітлювати аж до нормалізації. Дуже бажано, щоб влада таки знайшла можливість вплинути на ці махінації”, – наголосив Віктор.

Читайте також:

коментарів: 10
 1. Передаємо показники, пишуть по 0, і суму, на платіжці вказують просто 0 кубів‍♂️

  • Думаєте, що то тільки Вам так пишуть?
   Галій, схоже, вважає себе безсмертним – іншого пояснення у мене нема.

 2. Це у них тепер така програма в комп’ютері, поки сам не прийдеш в контору, то так і буде. А як прийдеш, то виправляють. Короче, ганяють людей

 3. У мене теж така сама ситуація все началрсь з квітня і по вересень нічого незмінилось і куди звертатись я незнаю(бо на моє звернення кажуть що у них тимчасові технічні роботи. І щоб я сама розраховувала скільки мені платити)!!! Що з цим робити і куди звертатись я незнаю

 4. Вони взагалі незрозуміло що нараховують і яким калькулятором користуютуюця Пора мабуть народу гуртуватись,

 5. А це ж їх також колись Мами родили…
  Хоча по їхнім вчинкам, то їх напевно мама гітлера родила

 6. У мене та сама ситуація, зробили штучно боржником, звернення писала,ходила при мені виправляли помилку а на слідуючий місяць те саме.Це вже триває з квітня місяця і по сей день.

  • Пора лізти на гору по дєдушкин шмайзер, шоб таки навести ту Справедливість

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 Липня, Понеділок
3 Липня, Неділя
Погода у Нововолинську та Володимирі